7 znaków na to, że spotykasz się z mężczyzną, a nie chłopcem

Każda z nas chce żyć u boku prawdziwego mężczyzny. Przekonaj się czy Twój partner zasługuje na takie miano!

7 znaków na to, że spotykasz się z mężczyzną, a nie chłopcem

Czym charakteryzuje się prawdziwy mężczyzna?

Prawdziwa kobieta powinna żyć u boku prawdziwego mężczyzny. Coraz częściej jednak panowie nie chcą dorastać, a od swoich kobiet oczekują bardziej, by się nimi opiekowały jak mamy, zamiast stworzyć wspólnie dojrzały, partnerski związek. Jakie zatem cechy odróżniają mężczyznę od chłopca?

1. Wie czego chce i osiąga to

Mężczyznę od chłopca oddziela to, że ten pierwszy ma plan, wie czego chce i próbuje to osiągnąć. Nie będzie siedział bezczynnie, a działał. Chłopiec będzie miał pomysły, idee, ale na tym się kończy. Nie podejmie działań, które przybliżą go do osiągnięcia tego co zaplanował. Chłopiec jest bierny, a mężczyzna asertywny

2. Planuje przyszłość i pracuje na nią

Cechą chłopca jest to, że żyje chwilą. Nie myśli o tym co będzie za kilka miesięcy czy lat. To co jest teraz wystarcza mu. Mężczyzna natomiast myśli o przyszłości. Gdy podejmuje jakieś działania chce, by budowały one pewny fundament dla jego przyszłego życia. Stara się w swoich teraźniejszych planach uwzględniać to, że kiedyś założy rodzinę lub poświęci się całkowicie jakiejś swojej pasji.

3.  Otwarcie rozmawia o związku

Mężczyzna nie będzie uciekał od rozmowy o uczuciach czy stabilizacji. Jest uczciwy i nie ukrywa swoich intencji. Wie, że w życiu bywa też tak, że czasem trzeba przeprowadzić trudną i niekoniecznie przyjemną rozmowę i nie unika tego. W przeciwieństwie do chłopca. Ten zawsze znajdzie mnóstwo wymówek na to, by uniknąć poważnej dyskusji. 

7 znaków na to, że spotykasz się z mężczyzną, a nie chłopcem

Mężczyzna będzie dla kobiety partnerem i prawdziwym wsparciem 

4. Potrafi się zdeklarować

Chłopiec zawsze będzie "testował" i sprawdzał czy wam się uda. Będzie tak robił dlatego, że nie jest gotowy na to, by się konkretnie zdeklarować. Zawsze zostawi sobie otwartą furtkę na to, by móc uciec. Mężczyzna będzie wiedział, że przyszedł czas na to, by podjąć poważne kroki i mocno zainwestować w związek, w którym jest.

5. Rozwijając karierę umie prowadzić też życie towarzyskie

Mężczyzna potrafi się dobrze bawić, być duszą towarzystwa, ale wtedy kiedy jest na to czas. Przez jego życie towarzyskie nie cierpi ani kariera ani związek. Rozwój zawodowy potrafi połączyć ze spędzaniem czasu ze znajomymi. Chłopiec skupia się głównie na swoim życiu towarzyskim. To jest jego centrum, wokół którego się obraca.

6. Jego słowo ma znaczenie

Jeżeli mężczyzna coś obieca, to zrobi wszystko, by tego dotrzymać. Wiesz, że możesz na nim polegać, bo wywiąże się z każdej obietnicy, którą Ci da. Nawet jeśli mu się nie uda, nie przejdzie obojętnie wobec tego faktu, ale wyjaśni dlaczego tak się stało. Chłopiec może i obieca, ale z dotrzymaniem danego słowa może być już problem. 

7. Wie jaki chce być i jak chce żyć

Chłopiec często działa bardzo chaotycznie. Może mówić wzniosłe rzeczy o ideałach, wartościach i tym jaki chce być, ale kiedy przychodzi moment zastosowania tego w praktyce, niestety nie potrafi wcielić tego o czym tak wzniośle mówi. Mężczyzna ma wizję siebie i tego jakim chce być człowiekiem, ale na wizji się nie kończy. On stara się żyć według tego jakie wartości wyznaje niezależnie od tego w jakiej sytuacji się znajduje. 

 

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Środa 05.11.2014 (aktualizacja: 2014-11-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (8)

Awatar
Anonim
Takich mężczyzn nie ma.
Dodano: 2014-12-04 08:59:42 Zgłoś nadużycie
Anonim
dobry artykul, ale jak czytam wasze niedojrzale komentarze to mnie na smiech zbiera..drogie Milion kobiet, moze nastepny artykul poswiecicie kulturze wypowiedzi kobiet na portalach internetowych? haha
Dodano: 2014-12-03 12:19:07 Zgłoś nadużycie
Anonim
Drogie Gimbusy, po polsku "znaki na to" tlumaczymy jako OZNAKI. np. 5 oznak gimnazjalnego analfabetyzmu.
Dodano: 2014-11-21 09:12:22 Zgłoś nadużycie
Anonim
Totalnie sie nie zgadzam z tym. TO bardziej można podzielić ludzi na dojrzałych lub mniej a nie chłopiec mężczyzna

napisał facet!
Dodano: 2014-11-20 20:11:01 Zgłoś nadużycie
Anonim
dokładnie pitolenie....stek bzdur
Dodano: 2014-11-19 16:57:03 Zgłoś nadużycie
Anonim
9. Nidy nie sra na rzadko.

Prawdziwy mężczyzna żyje w zgodzie ze swoim ciałem. Je dobrze, lubi dobrą jakościowo kuchnię, ale zachowuje wobec jedzenia zdrowy umiar, nie zapominając o karierze i udanym związku. Oddaje zawsze wzorcowy, twardy, doskonale zakręcony w czubek kał. Niestety w odróżnieniu od niego chłopiec prowadzi nieunormowany tryb życia, nie może się zdecydować, ciągle próbuje nowych, niekoniecznie zdrowych i zalecanych prze dietetyków, potraw. Nierzadko kończy się to niegęsto, a wręcz przeciwnie. Gęsto występują tu wyłącznie niesamowicie szpetnie pierdy, zgniłe tak, że nawet cuchnący bezdomni przechodząc obok zatykają nos.
Dodano: 2014-11-07 02:24:18 Zgłoś nadużycie
Anonim
8. Jeździ na białym koniu w wypolerowanej zbroi.

Chłopiec porusza się niepewnie, nerwowo dociskając pedał gazu swojego mało poważnego auta. Zdarza się też, że przemierzając ulice miejską komunikacją, w przetartych dżinsach i kraciastej koszuli, wpatruję się w szybę rozmarzając się nad niepewną przyszłością. Mężczyzna natomiast dosiada zdrowego kuca, który mocno stąpa po ziemi, a mieniąca się w pełnym słońcu tysiącem kolorów zbroja dodaje mu powagi dostojeństwa. Jest pewny siebie, jest herosem, jest zdobywcą. Broni waszego związku, i zawsze stanowi dla Ciebie podporę.
Dodano: 2014-11-07 02:15:43 Zgłoś nadużycie
Anonim
blablabla
Dodano: 2014-11-06 21:28:28 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×