Amerykanka straciła pracę przez Facebooka!

Portale społecznościowe mogą się okazać pułapką. Ta kobieta na długo pożałuje swojej bezmyślności.

Amerykanka straciła pracę przez Facebooka

Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, jak ciężko znaleźć pracę. Nie mówiąc już o pracy marzeń, ale czasem choćby o jakiejkolwiek. Stres, a czasem bezsilność, to najczęstsze uczucia, które towarzyszą długim poszukiwaniom. 

Kaitlyn Walls z Teksasu dokładnie zna te emocje. Przez długi czas nie mogła znaleźć zatrudnienia, ale w końcu udało jej się dostać jej wymarzoną pracę. Przeszła rozmowę kwalifikacyjną i została zatrudniona. Miała pracować z dziećmi w przedszkolu.  

Miała... ponieważ jednak do tego nie doszło. Niedługo przed pierwszym dniem w pracy, 27-latka umieściła na swoim Facebooku wpis, który nie pozostał bez echa. Dziś zaczynam nową pracę. Absolutnie nienawidzę roboty w przedszkolu! Nienawidzę dzieci!

Zobaczcie także: Ten chłopak odzyskuje pamieć dzięki Instagramowi

Post umieszczony na jej profilu natychmiast został zauważony przez szerokie grono odbiorców i oczywiście negatywnie skomentowany. Nie uszło to także uwadze przyszłego pracodawcy. Kiedy Kaitlyn zjawiła się w pracy, dyrekcja poinformowała ją, że jednak jej nie zatrudni. 

Kobieta na co dzień jest samotną matką i bardzo potrzebuje zatrudnienia. Szybko do niej dotarło co się stało, jak źle postąpiła, usunęła wpis z Facebooka i wystosowała przeprosiny, jednak niedoszli pracodawcy pozostali nieugięci. 

Zobaczcie także: Tej kobiecie odebrano dzieci, bo jest... za gruba!

To doskonała przestroga dla tych wszystkich, którzy nadmiernie uzewnętrzniają się na portalach społecznościowych. Jeżeli jednak nie umiecie się przed tym powstrzymać, to zwróćcie uwagę na to, aby posty docierały tylko do "bezpiecznej" grupy odbiorców. 

Kaitylyn ponownie jest bezrobotna. Zobaczcie także: Źródło: Daily Mail
Foto: YouTube


Dodał(a): Anka P. , Piątek 01.05.2015 (aktualizacja: 2015-05-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (7)

Awatar
Anonim
hahah co za idotka. to bardzo dobrze że tam jej nie zatrudnili czemu miałaby pracować tam skoro tego tak nienawidzi? i mam jej żałować bo jej nie zatrudnili? macie mózg? co za debilny artykuł.
Dodano: 2015-05-29 16:18:04 Zgłoś nadużycie
Anonim
To chyba normalne, że skoro durne babsko nie lubi dzieci ( i jeszcze o tym pisze ) to nie dostała tej pracy. W sumie już twarzy wygląda na durną.
Dodano: 2015-05-01 21:10:54 Zgłoś nadużycie
Anonim
Tam bezrobotni mają lepsze fury i domy niż u nas ciężko harujący ludzie.
Dodano: 2015-05-01 17:49:44 Zgłoś nadużycie
Anonim
Tehehehehe ! Dobrze jej tak !
Dodano: 2015-05-01 15:53:00 Zgłoś nadużycie
Anonim
Zaraz zaraz. Na początku artykułu mówicie "praca marzeń", a potem że nienawidzi jej. Co za nieprofesjonalne podejście.
Dodano: 2015-05-01 15:14:25 Zgłoś nadużycie
Anonim
szuka pracy a taką furą się wozi?
Dodano: 2015-05-01 13:38:18 Zgłoś nadużycie
Anonim
Straciła pracę,ona nigdy nie powinna była jej dostać,jakie szczęście mają te dzieciaczki,że nie będzie się nimi opiekować osoba o takich poglądach.
Dodano: 2015-05-01 12:13:23 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×