Aplikacja randkowa połączyła... rodzeństwo!

To niesamowita historia dwójki ludzi, którzy nie mieli świadomości, że są spokrewnieni. Poznajcie ich historię.

Aplikacja randkowa połączyła... rodzeństwo

Zapewne wiele z was jeżeli nawet nie korzystało, to na pewno słyszało o aplikacji randkowej Tinder. Korzystanie z tego typu ułatwień w poznaniu drugiej osoby nie zawsze jest niewinne i czasem niesie niespodzianki. Potwierdza to historia rodzeństwa z Holandii, które poznało się właśnie dzięki Tinderowi.

Eric de Vries i Josephine Egberts nie widzieli się przez 16 lat. To wszystko przez rozwód rodziców, który miał miejsce w 1999 roku. Na skutek tego chłopak przeprowadził się do Belgii razem z ojcem i bratem, a dziewczyna z matką nadal mieszkała w Holandii. Z czasem ich kontakt zupełnie się urwał. Co prawda bracia próbowali odnaleźć siostrę, ale bezskutecznie.

Zobaczcie także: Mężczyźni zakochują się szybciej niż kobiety?

Kiedy Eric miał 24 lata, postanowił wrócić do Holandii na studia i to właśnie tam zainstalował sobie Tindera, dzięki któremu chciał znaleźć drugą połówkę.

Za pomocą tej aplikacji chłopak zobaczył zdjęcie siostry (będąc zupełnie nieświadomym, że mogą ich łączyć więzy krwi). Josephine od razu mu się spodobała, więc zaczęli ze sobą flirtować. Na początku były to rozmowy przez telefon, w czasie których Eric jednak się zorientował, że dziewczyna zna losy jego rodziny, co go mocno przestraszyło i na kilka dni zerwał z nią kontakt.

Potem ponownie zaczął rozmawiać z Ericą i dopytywać o więcej szczegółów. Po pewnym czasie było już dla niego jasne, że dziewczyna jest jego siostrą. Będąc świadomymi, że są rodzeństwem, para umówiła się. Obydwoje przyznają, że nie spodziewali się odnowienia kontaktu właśnie dzięki aplikacji randkowej, ale cieszą się, że w udało im się odnaleźć.

Prawda, że to dość niespodziewany zbieg okoliczności? Zdarzyła się wam jakaś nietuzinkowa sytuacja związana z aplikacją randkową?

Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl/ Jezebel
Foto: ShutterstockDodał(a): Anka P. , Piątek 24.04.2015 (aktualizacja: 2015-04-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×