Babski wyjazd

W tym roku wybrałam się na wakacje z dwiema najlepszymi przyjaciółkami. To był prawdziwy koszmar. Wróciłyśmy pokłócone. Zupełnie tego nie rozumiem bo znamy się od lat i wydawało mi się, że razem możemy konie kraść. Dlaczego nam się nie udało?

Babski wyjazd


Wspólny wyjazd może okazać się niewypałem, zwłaszcza jeśli to pierwsze takie doświadczenie. Bo na urlopie stajemy się egoistami, są inne warunki niż te na co dzień. Może się okazać, że przyjaciółka, która jest duszą towarzystwa, na urlopie też organizuje imprezy, nie licząc się z tym, że ty przyjechałaś tu w innym celu. Albo jest bałaganiarą, marudzi itp.

Poza tym, trójka nie jest najszczęśliwszą cyfrą, jeśli chodzi o relacje towarzyskie. Zwykle okazuje się, że dwie osoby trzymają się razem, a trzecia wypada poza nawias. Może warto było przed wyjazdem porozmawiać o zasadach obowiązujących na urlopie.

Mam nadzieję, że kiedy emocje opadną, uda wam się odświeżyć przyjaźń, a jeżeli nie, to znaczy, że to nie była
prawdziwa przyjaźń. Zanim kolejny raz skompletujesz wakacyjną ekipę, spędź z tymi osobami weekend. To dobry sprawdzian.

Tekst: Ewa Klepacka-Gryz

Przeczytaj również:

Wakacje, spa dla duszy
O kobietach z kobietami


Dodał(a): Michalina Gruszka , Piątek 18.11.2011 (aktualizacja: 2011-11-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
basia4ab
Znakomity artykuł, mimo że jest bardzo krótki.Artykuł jest przestrogą dla każdej kobiety, by na urlop nie wybierać się z koleżankami, tylko z przyjacielem.Tam gdzie są same kobiety, zawsze będą nieporozumienia,zazdrość,kłótnie.
Dodano: 2011-11-18 10:53:20 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×