Bądź sobą!

Korzystaj z życia i kieruj się tą zasadą. Jesteś wyjątkowa, jedyna i niepowtarzalna- pamiętaj o tym. Żyj tak, jak masz na to ochotę i postępuj zgodnie ze swoimi uczuciami. Ten artykuł jest specjalnie dla Ciebie!

Bądź sobą!

Bądź sobą!

Naucz się żyć tak, jak chciałabyś żeby Twoje życie wyglądało. Bądź sobą. To jest Twój czas na to, by zadbać o siebie i swoją przyszłość- wszystko w Twoich rękach. Przygotowałyśmy dla Ciebie kilka porad, które pomogą Ci skierować Twoją uwagę na to, co Tobie służy i jest dla Ciebie dobre.

Nie potrzebujesz cudzego światła, żeby błyszczeć. Zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie mądrzejszy, szybszy i ładniejszy niż Ty. I zawsze ktoś będzie od Ciebie głupszy, wolniejszy i brzydszy. Nie ma sensu porównywać się z innymi. Nie potrzebujesz czyjegoś blasku, sama rozświetlasz swoją drogę.

Nie traktuj rzeczy, które otrzymałaś od losu jako dane na zawsze. Wszystko przemija i wszystko można stracić. Z drugiej strony jeszcze wiele jest do osiągnięcia. Dlatego nie trzymaj się kurczowo tego, co masz w tej chwili i nie dręcz się ciągłym poczuciem winy wywołanym przez to, czego Ci brakuje. Myśląc w taki sposób, zawsze będziesz wygrana, a każdy prezent od życia docenisz jeszcze bardziej.

Żyj, jak żyje osoba, którą chciałabyś być. Nie zazdrość innym, lecz zrób wszystko, by móc to samo co Ci tak imponuje. Jeśli żałujesz, że nie jesteś kobietą, która jest duszą towarzystwa i zna kilka języków obcych, stań się nią. Skoro masz odwagę, żeby tego pragnąć, tym bardziej znajdziesz siłę, by tego dokonać.

Tylko Ty wiesz ile jesteś warta. Nie uzależniaj swojej wartości od tego, jaką pracę wykonujesz, ile masz pieniędzy na koncie, czy jesteś sama, czy w związku. Bądź przekonana o swoich mocnych stronach, polub siebie i nie szukaj potwierdzenia swojej wartości na zewnątrz. Pewność siebie wysyła otoczeniu sygnał, że ma przed sobą wspaniałą kobietę. Pamiętaj, że w taki sposób, w jaki o sobie myślisz Ty, tak samo postrzega Cię świat.

Nie bądź wredna! Złe emocje zabierają energię, którą można wykorzystać, żeby się rozwijać. Nie ograniczaj więc ani swojego rozwoju, ani innych. Miej wobec ludzi dobre intencje, wtedy z ich strony też spotka Cię więcej miłych i przyjemnych rzeczy. I więcej się uśmiechaj!
Dodał(a): Martyna Matysiak , Piątek 20.07.2012 (aktualizacja: 2012-08-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×