Blondyni nie podobają się kobietom?

Od dawna mówi się, że mężczyźni wolą blondynki, a jak jest w przypadku pań? Postanowiono to sprawdzić.

Blondyni nie podobają się kobietom?

Faceci lubią blondynki. Niektóre panie mają powody do radości, a innym wcale nie jest do śmiechu. Jednak przecież nie tylko my mamy się podobać facetom, ale też faceci nam. Na jakich zwracamy uwagę?

Zobaczcie także: Czego pragną mężczyźni? Oto co naprawdę cenią w kobietach

Serwis WahtsYourPrice.com postanowił to sprawdzić. Zbadał swoich użytkowników i otrzymał zaskakujące dane! Okazało się bowiem, że kobiety nie lubią umawiać się z blondynami! Zdecydowanie chętniej i częściej umawiamy się na randki z brunetami, a nawet rudowłosymi mężczyznami. O ile w czerwcu i lipcu średnia dla brunetów, szatynów czy rudych wyniosła 10 randek, to dla blondynów jedynie 3.

Zobaczcie także: Czy kobiety bardziej cierpią po rozstaniu niż mężczyźni?


Co ma na to wpływ? Być może to sprawka stereotypów, które nie rozróżniają płci i tak jak kobiety o blond włosach kojarzone są z otwartością, zamiłowaniem do zabawy, a czasem lekkomyślnością i swobodnym podejściem do seksu, tak samo mogą być odbierani faceci o tym kolorze włosów, co na kobiety może wpływać odpychająco.

Z kolei wyniki badań opublikowane niedawno w Scandinavian Journal of Psychology pokazują, że panowie chętniej podejdą do blondynki w klubie,  ale kobiety rzadko kiedy przyjmą zaproszenie do wolnego tańca od blondyna.

Czyżby bruneci wzbudzali większe zaufanie? Zwracacie uwagę na kolor włosów faceta?Zobaczcie także:Foto: Shutterstock

Dodał(a): Natalia , Piątek 28.08.2015 (aktualizacja: 2015-08-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
A ja wlasnie wole blondynow :-)
Dodano: 2015-08-28 22:28:27 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×