Co go kręci?

Wiele kobiet myśli, że na mężczyzn działają jedynie kołyszące biodra, czerwona szminka i seksowny dekolt. Jednak faceci bywają o wiele bardziej skomplikowani. Sprawdź, co tak naprawdę na nich działa!

Co go kręci?Co go kręci?

Być może wydaje się to dziwne, ale mężczyźni zwracają wielką uwagę na to, czy ich partnerka ma dobre serce. Jeżeli kobieta potrafi współczuć innym i jest życzliwa, to oznaka, że ważne jest dla niej dobro innych, ale również jej własne. W ten sposób mężczyźni wnioskują, że jeżeli tak się dzieje, to kobieta będzie z większa łatwością rozwiązywać problemy w swoim własnym związku.

Sprawdź, o co powinnaś zapytać swojego partnera- kliknij tutaj!

Mężczyźni cenią sobie także kobiety pewne siebie i silne. Wierzą, że tylko z takimi osobami stworzą satysfakcjonujący związek. Tak więc kobiety niezależne są ogromnie pożądane wśród mężczyzn. Warto także dodać, że faceci bardzo doceniają swoją przestrzeń. Tak więc, jeżeli kobieta również ma obszary do których inni nie mają wstępu, jest to duży plus w oczach mężczyzny.  W ten sposób wiadomo, że kobieta uszanuje też prywatność partnera.

Jak stworzyć udany związek? Kliknij i dowiedz się!

d93e263a80f0ade20272c531dd6ef483_0bc012.jpg

Podobno mężczyźni boją się kobiet sukcesu, ale to nieprawda. Kobiety, które odnoszą sukcesy w pracy i rozumieją zasady świata biznesu, będą w stanie bardziej uszanować to, że ich facet musi dłużej posiedzieć nad projektem w niedzielę. Mężczyźni doceniają, że kobieta zna się na winach czy drogich kosmetykach. Jednak najbardziej kręcą ich kobiety, które wcale nie potrzebują codziennie rzeczy z najwyższej półki. Faceci uważają, że kobiety muszą być przede wszystkim pewne siebie i szczęśliwe.


Foto: ThinkStock
Dodał(a): Paulina Lipska , Piątek 28.09.2012 (aktualizacja: 2012-09-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Anonim
Co go kręci ? Jak to co Twoja dupa, po prostu potrzebuje się spuścić.
Dodano: 2012-09-30 11:29:47 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×