Co pozycja w jakiej śpimy mówi o tym, jaka jest nasza osobowość? Zobacz

O tym jakie cechy charakteru posiadamy może świadczy wiele rzeczy. Okazuje się, że jedną z nich jest... pozycja w jakiej śpimy! Jesteście ciekawi co mówi o was?

pozycje snu2.jpg

Co pozycja w jakiej śpimy mówi o tym, jaka jest nasza osobowość? Zobacz

Wiele naszych zachowań może sugerować to, jakimi jesteśmy osobowościami. Jednak według niektórych naukowców, o tym jakie cechy charakteru nosimy, świadczy także to, jaką pozycję wybieramy podczas snu... 

Pozycja "embrionalna"

Jeśli najczęściej śpisz w tak zwanej pozycji embrionalnej, czyli kuląc się i przyciągając kolana do siebie, to znak, że pragniesz opiekuńczości, ale jesteś osobą, która nie zaufa tak szybko. Potrzebujesz trochę czasu, by zbliżyć się do kogoś, ale kiedy już do tego dojdzie, Twoje relacje są pełne miłości i zaufania.

Zobacz też: 5 RZECZY, O KTÓRYCH KAŻDY Z NAS POWINIEN POMYŚLEĆ SOBIE PRZED SNEM 

Pozycja z rękami i nogami wzdłuż tułowia

Jeżeli właśnie ta pozycja jest Twoją ulubioną, świadczy to o tym, że jesteś osobą ufną, co często nie wychodzi Ci na dobre, bo zakochujesz się w nieodpowiednich osobach. Jesteś otwartą osobą, towarzyską i dobrą, ale łatwo jest Cię przez to oszukać.

pozycje snu.jpg

To w jakiej pozycji śpisz może zdradzać Twoją osobowość

Pozycja "na rozgwiazdę"

Ci, którzy lubią się rozłożyć na całym łóżku nie przejmując się tym, że każda kończyna jest w innym ułożeniu, to zazwyczaj osoby, które są lekkoduchami, bywają niefrasobliwe, a zmiana partnerów nie stanowi dla nich większego problemu. Potrafią przeskakiwać z relacji w relację bez wielkiego przeżywania zmiany.

Zobacz też: CO ZROBIĆ, BY NASZ SEN BYŁ ZNACZNIE LEPSZY? OTO KILKA CENNYCH RAD 

Pozycja "myśliciela"

Jeśli ulubioną pozycją do spania jest ułożenie się na boku i trzymanie rąk, często złożonych w pięść , tuż pod brodą, to właśnie pozycja myśliciela. Takie osoby lubią zadawać pytania, dociekać i dopytywać zwłaszcza tych, którym przymierzają się zaufać bardziej i oddać serce. To osoby, które posiadają również cechy tych, którzy sypiają w pozycji embrionalnej.

 

Pozycja na brzuchu

Ci, którzy najbardziej lubią leżeć na brzuchu, najczęściej owijając ręce wokół poduszki to osoby, które nie przepadają za konfrontacją. Źle radzą sobie z dużym stresem i wolą uciec niż podjąć walkę, dlatego dość ciężko jest im utrzymać ważne relacje. Często osoby te są także z natury dość nieśmiałe.

Zobacz też: MASZ PROBLEMY ZE SNEM? ZOBACZ DLACZEGO 

Pozycja "przytulacza"

Osoby, którym najlepiej zasypia się kiedy mocno przytulą poduszkę są bardzo opiekuńcze i współczujące. To zazwyczaj romantyczne dusze, które lubią się zakochiwać. Cenią sobie w życiu każdy związek i chcą być z ludźmi blisko. Mają w sobie dużo empatii i chętnie pomagają innym, kiedy tego potrzebują. 

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Wtorek 07.04.2015 (aktualizacja: 2015-04-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×