Co psuje Twoje relacje z mężczyznami? Oto najczęstsze i nieświadome powody

Czasami nieświadomie sprawiamy, że nasze związki z mężczyznami od początku nie mogą się ułożyć. Co takiego psuje te relacje?

smutna kobieta.jpg

Co psuje Twoje relacje z mężczyznami? Oto najczęstsze i nieświadome powody

Tylko dobre relacje z mężczyznami mogą doprowadzić do głębszej więzi, a później może nawet do związku. Niestety zdarza się, że pewne rzeczy sprawiają, iż związki z mężczyznami nie mogą się ułożyć, co więcej, bardzo często zupełnie nie zdajemy sobie z tego sprawy. Co zatem psuje nasze relacje?

DZIELISZ SIĘ Z PRZYJACIÓŁMI WSZYSTKIM, TAKŻE INTYMNYMI SZCZEGÓŁAMI

Kobiety potrzebują dyskutować i dzielić się przeżyciami z najbliższymi przyjaciółmi i nie ma w tym nic złego, jeśli jednak nie zachowujesz nic tylko dla siebie i swojego partnera, to z pewnością nie wpłynie dobrze na wasze relacje.

Zobacz też: "TEN JEDYNY" - CZY NADAL POWINNAŚ GO SZUKAĆ? 

Mężczyźni lubią wiedzieć, że jest pewna sfera między nimi, a ich partnerką, do której nie ma dostępu nikt inny. To jest to coś, co wyróżnia relację związkową od pozostałych. Pewne rzeczy dotyczą tylko waszej dwójki, zwłaszcza szczegóły życia intymnego i należy to szanować. Nawet jeśli przeżywasz cudowny i udany seks ciesz się tym razem z partnerem, a nie dziel od razu ze wszystkimi najbliższymi przyjaciółkami. Inaczej relacja z każdym mężczyzną będzie trudna albo nawet niemożliwa na dłuższą metę.

związek.jpg

Każda relacja wymaga pracy także nad samym sobą

Wydaje Ci się, że możesz go zmienić

Każda z nas zapewne była w związku z mężczyzną, którego chciała zmienić na lepsze. Nic z tego - jeśli on sam nie będzie chciał zmian, nawet jeśli nieco zmieni swoje zachowanie, będzie to jedynie chwilowe.

Zobacz też: 4 RZECZY, KTÓRYCH OBAWIA SIĘ MĘŻCZYZNA, CHOĆ NIGDY CI TEGO NIE POWIE 

Postawa chęci ciągłego naprawiania mężczyzny i zmieniania go na lepsze sprawia, że on przestaje czuć się komfortowo. Patrzenie z góry spowoduje, że mężczyzna nie będzie się czuł akceptowany i odejdzie. Jeśli jesteś perfekcjonistką i pragniesz zrobić ze swojego partnera ideał, to z pewnością Twoje relacje z mężczyznami nie będą łatwe. 

Życie portalami społecznościowymi

Technologie rozwinęły się bardzo, a portale społecznościowe to część naszego życia. Jeśli jednak bardziej dbasz o wizerunek w sieci, niż o życie w realu, Twoje relacje z mężczyznami nie pójdą w dobrym kierunku, a szanse na udany związek maleją.

 

Faceci zdecydowanie nie przywiązują tak dużej wag do tego, co dzieje się na Twoim Facebook'u, Twoitterze, czy Instagramie. Chyba, że dzieje się na nim tak wiele, że aż ciężko to znieść. Jeżeli jesteś osobą, która dzieli się wszystkim ze wszystkimi - nie licz na udane relacje w realnym świecie. Zastanów się czy ważniejsze dla Ciebie jest zamieszczenie zdjęcia z randki, czy lepsze poznanie partnera.

Nie chcesz poznać jego pasji i odrzucasz je

Każdy z nas powinien mieć jakąś pasję, która powoduje, że pojawia się uśmiech na twarzy. Jeśli jednak zupełnie nie wykazujesz zainteresowania, ani nawet chęci poznania pasji mężczyzny jak chcesz stworzyć z nim udaną relację?

Zobacz też: CZEGO PRAGNĄ MĘŻCZYŹNI? OTO CO NAPRAWDĘ CENIĄ W KOBIETACH 

Oczywiście, nie musisz od razu stać się największą fanką piłki nożnej, czy motocykli, ale jeśli nie będziesz szanować tego, co on kocha, co gorsza, jeśli będziesz bagatelizować i umniejszać jego pasję, on uzna, że nie pasujecie do siebie, bo nie jesteś w stanie go zrozumieć.

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Piątek 04.09.2015 (aktualizacja: 2015-09-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar