Co robią zakochani faceci?

Zdziwisz się czytając je wszystkie!

ThinkstockPhotos-505846782.jpg

Każdy z nas miewa problemy w związkach. Nawet Ci, którzy się do nich nie przyznają, mają problemy w swoim związku. I nie ma w tym nic dziwnego - w końcu ciągle się docieramy, nasza relacja ewaluuje, buduje na nowo, dochodzimy wspólnie do konsensusu. I wszystko wygląda wspaniale… o ile Twój partner traktuje to jak poważny związek i spełnia poniższe punkty, masz zielone światło do tego, by dalej wkładać w ten związek tak dużo, ile tylko masz ochotę.


Po pierwsze: mężczyzna, który naprawdę Cię kocha, uważnie słucha

Ponieważ wbrew opiniom innych facetów czy zasłyszanych mitów, jego kobieta wcale nie zanudza. On chce Cię dobrze znać, chce wiedzieć czego Ci trzeba i jak się czujesz. Trochę jak prawdziwa przyjaciółka (jednak warto pamiętać, że tutaj też trzeba zachować granice). W końcu wszystko co dotyczy Ciebie, ma też wpływ na niego, więc tak naprawdę zależy mu na tym. Bo Cię kocha i zwyczajnie się troszczy. Nawet jeśli to kolejna kłótnia z Olą, której w życiu na oczy nie widział.

Zobacz też: Kiedy mama go nie znosi...


Po drugie: sprzecza się z Tobą i ma własne zdanie

Oczywiście nie mówimy tutaj o patologii, kiedy partner za każdym razem sprowadza za margines Twoje opinie i siłą próbuje przekonać Cię do własnych. Nie. Twój kochający partner nie będzie zgadzał się ze wszystkim co mówisz, ponieważ wie, że związek to nie lepik, a relacja, która dopuszcza błędy. Poza tym, to oznacza, że mu zależy na Tobie i na Twoim dobru. Nie wspominamy też o ciągłych kłótniach - to już zły znak.


Po trzecie: zmieni zdanie, na podstawie dobrych argumentów

Sprzeczacie się piąty dzień o rozstawienie krzeseł w mieszkaniu przy stole. Bum! Przypominasz sobie, że hola hola, to musi tu stać jak Ty mówisz, ponieważ (tu wpisz dobry i mocny argument). I on po przeanalizowaniu sytuacji, sprawdzeniu tego pod każdym kątem (jak każdy facet), potrafi przyznać się do błędu i ustąpić. Bo widzi w tym sens.


Po czwarte: zrobi dla Ciebie wszystko… gdy będziesz dla niego cudowną partnerką

Nie mówię, że masz stawać na uszach, żeby on zaczął się starać. Mówię o sytuacji, w której stajesz za nim murem, gdy tego potrzebuje, wspierasz go i poświęcasz uwagę. A on w rewanżu traktuje Cię jak księżniczkę. I nie będzie miał oporów by wstać w sobotę o 7 rano i pojechać do piekarni po Twoje ulubione bułki, ponieważ wie, że sprawi Ci tym radość. I samemu sobie - widząc szczęście na Twojej twarzy.


Źródło: Elitedaily

Zdjęcie: Thinkstock


Dodał(a): Anna Guzek , Poniedziałek 28.03.2016 (aktualizacja: 2016-03-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×