Co robimy najczęściej… gdy się nudzimy?

Zobacz, jakie najdziwniejsze rzeczy przychodzą nam do głowy, gdy nie ma co robić.

ThinkstockPhotos-480396254.jpg

Bywają takie dni, że jesteś zajęta od rana do wieczora. Kiedy jednak nadejdzie upragniony dzień wypoczynku, a Ty nie masz absolutnie nic do roboty (albo możesz to wszystko przełożyć na inny dzień), bywa, że nawet sięgnięcie po pilot do telewizora jest nie lada wyzwaniem, a ty naprawdę nie masz ochoty, by się ruszyć. Znasz to? Zobacz, czym zajmują się inni, gdy naprawdę się nudzą!

Zobacz też: Warto się czasem ponudzić! 


KOLORUJĄ. Jak dzieci, łapiemy kawałek kartki, który mamy pod ręką i zaczynami bazgrolić. To bardzo poprawia kreatywność i pozwala odprężyć się głowie.


PISZĄ WIADOMOŚCI DO STARYCH ZNAJOMYCH, o których przypomnieli sobie podczas nudzenia się na kanapie. Cóż, to nawet miłe. Szczególnie, gdy nie mieliście kontaktu przez kilka lat.


UKŁADAJĄ PUZZLE. Oczywiście mamy tu na myśli tych, którzy mają w domu dużo starych rzeczy lub zabawek. Co kto lubi.

Sprawdź: Nuda w związku 


SZUKAJĄ STARYCH PIOSENEK. Takich, które puszczane były w radiu 15 lat temu. I wspominamy imprezy z dzieciństwa. A potem wpadamy na stary film, którego nie widzieliśmy równie długo. Właśnie tak to się zapętla.


JEDZĄ TO, CO JEST W LODÓWCE. I wpadają na genialne pomysły na smaczne dania z niczego. Można? Można!


MALUJĄ PAZNOKCIE. Na najbardziej szalone kolory z półki czy szuflady. Potem niestety okazuje się, że nie pasują nam totalnie. Zmywanie odkładamy na następny dzień.

Przeczytaj też: Jak zapobiec zdradzie? 


CZYTAJĄ STARE KSIĄŻKI. W zestawieniu znajduje się najwięcej szkolnych lektur czy książek, których nie udało nam się kiedyś przeczytać, ze względu na brak czasu. Najczęściej docieramy 20-30 stron dalej.


Badania na podstawie portalu Buzzfeed.com


Źródło: BuzzFeed

Zdjęcie: Thinkstock


Dodał(a): Anna Guzek , Piątek 06.05.2016 (aktualizacja: 2016-05-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×
  • Jak odnaleźć swoje hobby?

    Zacznij być kreatywna!

    Hobby sprawia, że nasze życie nabiera pasji i sensu. Co, jeśli jeszcze nie wiesz, jakie jest Twoje ulubione zajęcie? Spokojnie! Są sposoby, które pomogą Ci je znaleźć. czytaj więcej