Co się stanie gdy wpadniesz na swojego ex po raz pierwszy?

Migotanie serca? Miękkie kolana? Przyspieszone tętno?

ThinkstockPhotos-478238570.jpg

Każdy kiedyś przechodził bardzo intensywny związek, po którym ciężko było mu wrócić do żywych. Szczególnie wrażliwe na rozstania są kobiety - trudno im po wszystkim znaleźć sobie miejsce i zająć się czymś absorbującym. Najgorsze jednak nie jest samo rozstanie. Gorzej jest gdy spotykasz tę osobę kilka tygodni czy miesięcy później. Często nie jesteś w stanie opanować sygnałów wysyłanych przez twoje ciało czy serce.

Zobacz też: Coraz więcej nastolatek decyduje się na... operację plastyczną waginy! 


Jednak kilka dni po rozstaniu zaczyna do ciebie docierać krzepiąca myśl: a może nigdy nie będzie pisane nam się z powrotem spotkać? W końcu świat to ogromne miejsce i mieszka na niej mnóstwo ludzi (nie oszukuj się i tak go spotkasz prędzej czy później). 


A więc dzieje się. Wychodzisz ze sklepu w dresach, spocona z siłowni albo zwyczajnie pojawiłaś się gdziekolwiek nie wyglądając najlepiej.

Polecamy: Jak być odporną na krytykę? 

Pierwszą reakcją jest panika. Wpadasz na niego i twoje serce zaczyna walić jakby miało się za chwilę wydostać z piersi. Nie ważne jak bardzo będziesz próbowała być spokojna i tak będziesz czuła to łomotanie, które będzie cię stresowało. W drugim momencie twoja głowa podsunie ci najprzyjemniejszą rzecz jaką przeżyliście razem i nieco stopnieje twoje serce, a w oczach zakręcą się łzy. Następnie zdenerwujesz się na siebie, że pozwalasz sobie na bycie wrażliwą i zepniesz się.


W międzyczasie on opowie co ciekawego u niego, ty będziesz się uśmiechać. Bąkniesz coś od siebie. I wtedy on się pożegna. A ty przez cały dzień będziesz odtwarzać w myślach tę chwilę aż taśma się nieco zatrze i zaczniesz zapominać niektóre rzeczy.

Sprawdź: Wyznania: Jestem tak oszczędna, że... 


Wiesz co wtedy powinnaś zrobić? Odciąć się i zająć czymś innym - siłownią, pieczeniem czy winem z przyjaciółmi. A jeśli nie zdążyłaś go jeszcze spotkać, zwyczajnie zapamiętaj by być obojętną i uśmiechniętą.


Źródło: Elitedaily

Zdjęcie: Thinkstock


Dodał(a): Anna Guzek , Piątek 29.04.2016 (aktualizacja: 2016-04-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×