Co zrobić, żeby facet się zakochał?

Szukasz sposobu na to, aby rozkochać w sobie konkretnego mężczyznę? Poznaj nasze sprawdzone rady!

pareja.jpg

Zastanawiasz się, jak odnieść sukces w sztuce uwodzenia mężczyzny? Nie Ty jedna. Kobiety od pokoleń wymyślają sposoby na to, aby wybranek ich serca, nawet, jeśli dotychczas był niezbyt zainteresowany ich wdziękami, zmienił zdanie. Ale przecież samo wyrażenie zainteresowania to za mało! Poznaj sztuczki, które sprawią, że facet zakocha się w Tobie po uszy!Zacznij od przyjaźni...

Podobno lepiej jest, jeśli związek zacznie się od przyjaźni. Dlaczego? Zwyczajnie lepiej się poznacie, zaufacie sobie nawzajem. On zobaczy, że jesteś świetną dziewczyną, która może mu wiele zaoferować, a Ty sprawdzisz, czy obiekt Twoich uczuć na pewno jest księciem z bajki, którego sobie wymarzyłaś.

Pamiętaj jednak, aby zawsze, nawet podczas przyjacielskich spotkań, być zadbaną, kobiecą i seksowną, ale nie zbyt oczywistą, czy nachalną! Zawsze lepiej będzie, jeśli w jakiś sposób będziesz dla niego tajemniczą zagadką do odkrycia. A czy on się na to zdecyduje? To zweryfikuje samo życie. 

Bądź ultra kobieca!

Na spotkania z nim ubieraj się kobieco i z klasą podkreślaj swoje atuty. Postaw na uwodzicielski, ale niezbyt mocny makijaż, na romantyczne, rozpuszczone na plecach kosmyki podkręcone w delikatne fale i loki, na czerwoną szminkę i sukienkę w tym samym kolorze. Przy tym zachowuj się naturalnie i słodko, nie staraj się mu także niczym zaimponować, ale po prostu baw się dobrze! 


Pamiętaj o... babcinej mądrości

Chociaż dziś często o tym zapominamy, nasze babcie i mamy często były w dużo trwalszych i głębszych związkach niż osoby, które wchodzą ze sobą w związki w dzisiejszych czasach.

Zamiast poświęcić chwilę refleksji temu, dlaczego kiedyś ludziom się udawało być razem, a teraz jest z tym o wiele trudniej, współcześni młodzi ludzie często po prostu wyśmiewają dawne wartości.

Nasze babcie jednak dokładnie wiedziały na czym polega trudna sztuka ars amandi. Przez żołądek do serca mężczyzny? Tak, to stary i sprawdzony sposób uwodzenia (zwłaszcza, jeśli ugotujesz mu rosół z dodatkiem lubczyku). Wodzenie go za nos? Oczywiście - póki zupełnie nie oszalenie na Twoim punkcie i Ci się nie oświadczy. Trzymanie go nieco na dystans, aby nie żył w przeświadczeniu, że jest Twoim całym światem? Dokładnie tak! To on ma się starać, choć tak naprawdę to Ty zarządzasz całą sytuacją. 


Tego nie polecamy!

Oprócz klasycznych hitów, które sprawiają, że faceci się w nas zakochują, są również sprawdzone sposoby na... totalną porażkę w danej relacji z potencjalnym kandydatem na Twojego faceta!

Jeśli chcesz rozkochać sobie faceta tak, aby został z Tobą na dłużej, a nie zabawił się i odszedł, zapomnij o wszelkiego typu nieczystych zagraniach, rozpuszczaniu plotek, odbijaniu go, czy zdobywaniu swoim ciałem!

Takie metody doprowadzą tylko do tego, że koniec końców będziesz cierpieć w samotności, z dodatkowo zszarganą opinią! 

zdjęcie: iStock
Dodał(a): Natalia Fijał , Niedziela 11.09.2016 (aktualizacja: 2016-09-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
As you know that you tube is the ocean of online videos millions of people watch here and try to convert the format http://myglobalclip.com but they not got succeed all time,but with the helps of it you can easily change the audio clip.
Dodano: 2018-05-12 13:14:54 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×