Czego lepiej nie zamawiać na pierwszej randce?

Przed wami pierwsza randka? Sprawdźcie, czego powinniście unikać.

Czego lepiej nie zamawiać na pierwszej randce

Randka w restauracji, czy innym lokalu jest dość wygodna, ponieważ nie musisz się obawiać niezręcznej sytuacji, gdyby partner okazał się niezbyt rozmowny, jednak większą przeszkodą mogą być niektóre potrawy. Są takie, których lepiej unikać.

1. Czosnek

Wybierając dania na pewno mamy nadzieję na miły wieczór, który nie wiadomo, jak się skończy. Może zwykłym uściskiem dłoni, a może... no właśnie. Na wszelki wypadek zrezygnuj z potraw z czosnkiem, czy cebulą.

2. Spaghetti

Wydaje się być romantycznym posiłkiem, ale to mylne... Po pierwsze nie każdy umie sobie poradzić z odpowiednim spożywaniem długiego makaronu, co czasem wygląda komicznie. Jednak nie samo jedzenie jest przeszkodą, a często towarzyszące mu plamy sosu na ubraniach, czy rozmazana szminka, a tego już szczególnie nie chcemy.

3. Homar


Co prawda odkąd można go dostać w dyskontach, jego ranga spadła, ale mimo wszystko facet może sobie pomyśleć, że chcesz go naciągnąć na drogą kolację. Poza tym, jeżeli wcześniej nie jadłaś homara, jego spożycie może okazać się trudne, a po co robić z siebie błazna? Jedzenie homarów, czy małży pozostaw sobie na np. wspólny wyjazd na wakacje, czy jubileuszową kolację.

4. Hamburger

Ważne jest jaki lokal wybierzecie. Możecie mieć w menu właśnie hamburgera. Wszystko w porządku, każdy czasem ma chęć na fast fooda, ale pomyśl, jak śmiesznie będziesz wyglądała szeroko otwierając buzię, aby go skonsumować. Takie jedzenie zostaw sobie na późniejsze spotkania, kiedy już będziecie lepiej się znali.5. Popcorn

Szybkie jedzenie na mieście albo wyjście na seans do kina? Wydawać by się mogło, że najlepszą przekąską będzie właśnie popcorn, ale ten jest tłusty, więc trzymanie za ręce raczej nie wyjdzie.

6. Sałatka

Jeżeli ten wybór dodatkowo okrasisz opowieścią o tym, że musisz dbać o linię, facet może pomyśleć, że jesteś typem księżniczki. Poza tym może on przez większość dnia czekał na to, aż zje dobrą kolację, a tymczasem odmawia sobie krwistego steku, ponieważ myśli, że go źle ocenisz?

7. Napoje gazowane


Wyobraź sobie intymne zbliżenie do pocałunku i nagle... no właśnie. Lepiej wybrać herbatę albo wodę niegazowaną. Doskonale sprawdzi się także wino, pod warunkiem, że nie przesadzisz z jego ilością.Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Shutterstock


Dodał(a): Anka P. , Sobota 21.03.2015 (aktualizacja: 2015-03-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×