Czego pragną mężczyźni? Oto co naprawdę cenią w kobietach

Są pewne cechy, których mężczyźni nawet podświadomie szukają w kobietach. Co tak naprawdę się dla nich liczy?

cechy kobiety.jpg

Czego pragną mężczyźni? Oto co naprawdę jest dla nich ważne w kobiecie

Wiele kobiet uważa, że mężczyźni nie zwracają uwagi na to, jakie jest ich zachowanie, cechy charakteru, czy zainteresowania. Oczywiście dla mężczyzn wygląd jest bardzo ważny, ale nie jest to jedyne, na czym im zależy. Są także inne cechy, które imponują panom. 

CHARAKTER

Mężczyźni lubią piękne kobiety, ale to w tych interesujących się zakochują. Kiedy dziewczyna nie ma za wiele do zaoferowania, a jej charakter jest ciężki na dłuższą metę - mężczyzna nie zostanie na długo. Bycie sobą to najlepsze na co możesz się zdecydować. Naturalność bardzo pociąga mężczyzn.

Co więcej, praca nad charakterem to nie oznaka słabości, wręcz przeciwnie. Tylko osoby silne są w stanie walczyć ze swoimi słabościami, co jest imponujące, także dla mężczyzn.

Zobacz też: CZEGO MĘŻCZYŹNI PRAGNĄ W SYPIALNI? MAMY KILKA PODPOWIEDZI 

SZACUNEK

To jedna z cech, które dla mężczyzn znaczą bardzo wiele. Kiedy szukają prawdziwej partnerki na stałe, szukają kobiety, która będzie szanować innych, ale także i siebie.

Szacunek pokazujemy poprzez to jak się zachowujemy, ubieramy, a także to, z kim się zadajemy i na jak wiele jesteśmy w stanie sobie pozwolić. Nie chodzi o to, by być niedostępną dla każdego, a z szacunku uczynić wymówkę. Chodzi o to, by szanować zdanie innych, i nie dać się zbytnio wykorzystywać.

cechy kobiety.jpg

Pamiętaj, że najważniejsze, to być sobą 

Inteligencja

Mężczyźni bardzo cenią kobiety inteligentne. Pamiętać jednak należy, by nie mylić inteligencji z przemądrzałością - tego drugiego panowie wręcz nie znoszą. Z inteligentną osobą można porozmawiać na bardzo różne tematy, co więcej, można się od niej dużo nauczyć.

To nieprawda, że mężczyźni boją się inteligentnych kobiet. Fakt, omijają te, które ze swojej inteligencji i pewności siebie uczyniły tarczę, z którą lubią się afiszować.

Zobacz też: O CZYM MĘŻCZYZNOM BARDZO CIĘŻKO JEST MÓWIĆ GŁOŚNO? 

Ambicja i pewność siebie

To ważne cechy, które przyciągają mężczyzn. Pamiętaj jednak, że pewność siebie nie ma być odpychająca, ale wyczuwalna. Musi jej towarzyszyć życzliwość i otwartość na innych, by stała się tym, co sprawi, że panowie nie będą mogli się od Ciebie odczepić. 

Ambitna kobieta to skarb dla mężczyzny. Jest inspirująca i motywująca, a to bardzo wiele znaczy, dlatego męskie grono tak bardzo ceni tą cechę.

 

pokora

To cecha, która bardzo ciężko wypracować, dlatego tak wielu ją ceni, nie tylko mężczyźni. Czy da się połączyć pewność siebie, ambicję i pokorę? Tak, choć jest to bardzo trudne. Pokora nie jest uległością i nie sprawia, że powinnyśmy się zgadzać na wszystko. 

Jeśli jednak jesteś osobą, która nie potrafi się przyznać do błędu, czy traktuje wszystkich z góry, nie możesz się dziwić, że nikt na dłużej z Tobą nie zostaje. Pokora to siła charakteru, dlatego warto nad nią pracować.

Zobacz też: POZNAJ LISTĘ NIETYPOWYCH RZECZY, KTÓRE MĘŻCZYŹNI LUBIĄ U KOBIET 

Uczuciowość

Mężczyźni bardzo lubią uczuciowe kobiety. Oczywiście we wszystkim dobrze jest zachować umiar. Jednak jest to cecha, której sami nie posiadają w dużych ilościach, dlatego mężczyzn urzeka wrażliwość, delikatność i uczuciowość kobiet.

Wrażliwość nie jest oznaką słabości, jednak jej nadmiar sprawia, że ciężko traktować kogoś poważnie. Nad emocjami trzeba panować, ale nie wolno ich zagłuszać.

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Wtorek 25.08.2015 (aktualizacja: 2015-08-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×