Czy istnieje facet idealny?

Wydawać by się mogło, że tylko kobiety żyją pod presją idealnego wyglądu, lecz okazuje się, że mężczyznom także nie jest to obce.

Czy istnieje facet idealny

W internecie zazwyczaj głośno mówiło się o kobiecie idealnej. Jakie powinna mieć rysy twarzy, włosy, nogi, biust. Tym razem jednak skupiono się na mężczyznach. Okazuje się, że faceci też są pod podobną presją co my.

Serwis Buzzfeed.com stworzył zestawienie kanonów męskiej urody na całym świecie. Materiał ma służyć do porównania preferencji w poszczególnych regionach by zbadać, jak się one różnią, oraz do określenia, jaki typ mężczyzn najbardziej pociąga kobiety.

Prawie we wszystkich przypadkach mężczyzna powinien być przede wszystkim zadbany i dobrze zbudowany. W USA i Europie Zachodniej kobiety wolą mężczyzn w stylu drwali, jak nasz rodzimy Ekskluzywny Menel. W pozostałych miejscach na świecie jednak przeważa gładko ogolona twarz i zadbane włosy.

Nie da się jednak ukryć, że mężczyznami, na których się wzorowano, są światowej sławy gwiazdy. To właśnie do Davida Beckhama, czy wielu innych sportowców, aktorów, są podobni mężczyźni określani jako "idealni" i których kochają kobiety.

Zobaczcie ideały męskiej urody na świecie. Który z nich jest wam najbliższy?Zobaczcie także:Źródło: Buzzfeed.com
Foto: YouTube


Dodał(a): Anka P. , Poniedziałek 23.03.2015 (aktualizacja: 2015-03-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×