Czy można się rozstać przez zapach?

Jest wiele przyczyn rozpadu związku, lecz czy można się rozstać także przez zapach?

Czy można się rozstać przez zapach

Pary rozstają się z wielu powodów. Jedne się po prostu sobą nudzą, inne twierdzą, że ich miłość się wypala, a jeszcze inne ponoć rozstają się z powodu... zapachu.

Jak wiadomo, kobiety różnie odczuwają zapachy w zależności od dnia cyklu. Czasem ubóstwiamy zapach naszego faceta, a czasem co chwilę byśmy go wyganiały pod prysznic. Taka nasza natura.

Zobaczcie także: 6 oznak tego, że tkwisz w toksycznym związku


Firma Elysian postanowiła sprawdzić, jak zapach wpływa na pary. Okazało się, że aż 68% związków rozpadło się przez to, że kobieta nie znosiła zapachu wody po goleniu swojego faceta. Z kolei 52% badanych stwierdziło, że skreśla faceta już na pierwszej randce, jeżeli ten brzydko pachnie. Upewniało ich w tym dodatkowo odmienne podejście do mody.

Jednak kobiety nie są w tym względzie gorsze od facetów. 54% z nich mówi, że ledwo znosi perfumy swojej dziewczyny, a 41% twierdzi, że sam zapach kobiety pozostawia wiele do życzenia.

Zobaczcie także: Od czego zależy, czy przyjaźń zamieni się w miłość?


Choć sprawa wydaje się być prosta - wystarczy powiedzieć partnerowi/ partnerce aby ta zmieniła perfumy, czy facet wodę po goleniu, to jednak wyniki pokazują, że zapach jest powodem wielu rozstań, przy czym to kobiety częściej postanawiają się rozstać z jego powodu.

Co o tym myślicie?Zobaczcie także:Foto: Shutterstock

Dodał(a): Natalia , Środa 08.07.2015 (aktualizacja: 2015-07-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×