Czy rozwód zawsze jest dla dziecka tragedią? Zobaczcie film, który podbija Internet

Mówi się, że przy rozwodzie najbardziej cierpi dziecko, lecz czy aby na pewno tak jest? Pewien 9-latek przedstawił to na swoich rysunkach, z których powstał filmik. Sprawdźcie.

Czy rozwód zawsze jest dla dziecka tragedią? Zobaczcie film, który podbiaj Internet

Rozstanie rodziców zazwyczaj jest poprzedzone długimi kłótniami, a czasem nawet bardziej drastycznymi sytuacjami, których świadkami są dzieci, jednak rodzice zwlekają z decyzją o rozwodzie, ponieważ wydaje im się, że to jeszcze gorzej wpłynie na potomstwo.

Azka Corbuzier ma 9. lat i mieszka w Indonezji. Wykonał on rysunki, na których przedstawił historię swojej rodziny. Pokazuje on, jak się zmieniły relacje rodziców po rozwodzie i dowodzi, że... kiedy rodzice żyją oddzielnie, on jest szczęśliwszy. Obecnie mieszka z ojcem, ale wie, że zawsze może też liczyć na mamę. Woli takie rozwiązanie od atmosfery, która panowała w domu, kiedy rodzice byli małżeństwem i ciągle się kłócili.

Zobaczcie także: Czy rozwód pogarsza stan zdrowia?

Rysunki zostały połączone w film pt. "Historia rozbitej rodziny", który od razu stał się hitem wśród Internautów. Użytkownicy, którzy obejrzeli nagranie podkreślają, że Azka musi być bardzo dojrzały, jak na swój wiek.

Zobaczcie także: Rozwodowe selfie - dobry pomysł?

Materiał pokazuje, że nie zawsze trwanie w małżeństwie za wszelką cenę ze względu na dzieci jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ kiedy widzą ciągłe kłótnie rodziców, nie jest to nich wcale dobre. Najważniejsze aby dziecko czuło się po prostu kochane.Zobaczcie to nagranie:
Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: YouTubeDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 15.06.2015 (aktualizacja: 2015-06-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×