Czy Twój partner jest Twoim najlepszym przyjacielem? Sprawdź!

Każdy z nas potrzebuje przyjaciela. Czy taka właśnie relacja łączy Ciebie i twojego partnera? Czy jesteście przyjaciółmi?

Czy Twój partner jest Twoim najlepszym przyjacielem? Sprawdź!

Sprawdź czy Twój partner jest Twoim najlepszym przyjacielem!

Każda z nas marzy o tym, by u swojego boku mieć przyjaciela i tego jedynego mężczyznę… najlepiej w jednej osobie. Oto kilka rzeczy, które pomogą Ci stwierdzić, czy Twój partner jest także Twoim najlepszym przyjacielem.

Mówi Ci wszystko

Nie chce przed Tobą niczego ukrywać. Nie dzieli sekretów na te, które mówi Tobie i te, którymi dzieli się tylko ze swoimi kumplami. Jeśli coś jest dla niego ważne, po prostu dzieli się tym z Tobą. Ty również nie masz przed nim sekretów i nie dzielisz się z nim wszystkim co ma dla Ciebie znaczenie.

Nie jesteście od siebie uzależnieni

To bardzo ważne, by umieć spędzać czas osobno. To oczywiste, że chcecie przebywać w swoim towarzystwie jak najczęściej, ale jeśli nie ma takiej możliwości, nie wpadacie w panikę. Potraficie spędzać czas osobno nie martwiąc się o to, że wasza relacja na tym ucierpi.

Dzielicie razem swoje hobby

To co sprawia wam największą frajdę, pozwala wam się odstresować, dzielicie razem. Nie ważne czy Ty masz inne hobby, a on inne i raz spędzacie czas po Twojemu, a raz skupiacie się na jego pasji. Zawsze stracie się dzielić tym co was inspiruje i szanować wzajemnie swoje hobby.

Czy Twój partner jest Twoim najlepszym przyjacielem? Sprawdź! Wspólne pasje bardzo zbliżają

Poczucie humoru dzielicie wspólnie

Jeśli macie swój „kod porozumienia”, który sprawia, że czujecie ze sobą jeszcze większą więź to pielęgnujcie to! Wspólne żarty, które tworzą między wami specyficzną nić porozumienia to nic złego, wręcz przeciwnie. Poczucie humoru to bardzo ważna rzecz w życiu. Jeżeli w tej kwestii rozumiecie się bez słów to naprawdę dobrze wpłynie na wasz związek.

Potraficie przewidzieć co sądzicie o danej sytuacji

Bywa tak, że zanim skończymy opowiadać o jakimś problemie, doskonale już wiemy, co myśli druga osoba. By mogło tak być trzeba się naprawdę dobrze znać. Jeśli potraficie wzajemnie domyślić się swoich opinii w jakiejś kwestii, to z pewnością wiecie o sobie bardzo dużo i nie tylko jesteście parą, ale także przyjaciółmi.

Zawsze szukacie u siebie porady

Jeżeli pojawia się problem, nie wiesz jaką decyzję masz podjąć, zawsze pierwszą osobą jaką pytasz o radę jest Twój chłopak. Kiedy on znajduje się w takiej sytuacji, zawsze pierwsze zwraca się do Ciebie. To dowód na duże zaufanie i na to, że wzajemnie bardzo szanujecie swoje zdania i opinie, jak prawdziwi przyjaciele.

Przetrwaliście razem trudne chwile

Niestety życie nie jest zawsze cudowne i na naszej drodze pojawiają się problemy i ciężkie sytuacje. Jeśli przeszliście wspólnie trudne chwile i nie podzieliło was to, a wręcz zbliżyło do siebie, macie już świetne podstawy nie tylko związku, ale także przyjaźni. Umiejętność trwania przy drugiej osobie, gdy w życiu jest ciężko to jedna z najważniejszych rzeczy, która pokazuje, jak bardzo zależy nam na tej drugiej osobie.

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Środa 15.10.2014 (aktualizacja: 2014-10-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×