Czym nie martwią się mężczyźni? (i Ty też nie powinnaś!)

Przestań się martwić i zacznij żyć! Od teraz!

Czym nie martwią się mężczyźni? (i Ty też nie powinnaś!)

My kobiety jesteśmy cudownymi stworzeniami - ogarniamy dom, dzieci, pracę, męża a i tak od czasu do czasu znajdujemy czas dla znajomych i przyjaciół. W międzyczasie jeszcze znajdujemy mnóstwo chwil na zamartwianie się i robimy tym samym sobie najwięcej krzywdy. A gdyby tak.. po prostu przestać się martwić i żyć bardziej beztrosko jak mężczyźni? Oto lista rzeczy, którymi przestajemy się przejmować od dziś!


"Czy moja spódnica nie jest za krótka? Mam już 30 lat!" - nie, nie jest, o ile masz zadbane nogi, a spódnica sięga przynajmniej 10 cm za pupę.

Sprawdź też: Naucz się odpoczywać 


"Czy bluzka nie za bardzo mnie obciska?" - zdecydowanie nie! Warto pokazywać swoje atuty!


"Czy moja spódnica utkwiła mi w rajstopach?" - sprawdź i drugi raz o tym nie myśl.


"Dlaczego koleś po drugiej stronie ulicy się na mnie gapi?" - zignoruj, idź przed siebie i nie odwracaj się, by sprawdzić to ponownie.


"Czy chcą mnie zwolnić z pracy?" - jeśli decyzja została już podjęta i tak nie masz na nią wpływu. Chociaż na 99% są to twoje urojenia. Tak, mają je wszystkie kobiety.

Polecamy: Między troską a egoizmem


"Czy mówię za dużo na biznesowych spotkaniach?" - jeśli mówisz z sensem, to mów jeszcze więcej.


"Czy wyjdę na chytrą gdy poproszę o podwyżkę?" - uważasz, że Ci się należy? Warto walczyć o swoje, a jeśli Ty tego nie zrobisz, cóż. O podwyżce możesz zapomnieć.


"Czy jeśli opuszczę przedstawienie syna/córki wszyscy pomyślą że jestem złą matką?" - połowa z nich pewnie jest gorszymi rodzicami niż Ci się wydaje. Nie warto zamartwiać się opiniami innych. To jedynie strata cennego czasu.

Sprawdź: Twój trening szczęścia 

"Czy mogę zjeść banana w miejscu publicznym bez erotycznych skojarzeń?" - ktoś kto tak pomyśli, z pewnością sam ma problem.


"Czy to kolejna zmarszczka" - witaj je z radością! W końcu z wiekiem przychodzi podobno większa rozwaga, spokój i zrozumienie innych. To same zalety!


"Czy wyglądam w tym grubo?" - im więcej razy się nad tym zastanowisz, tym gorszy humor będziesz miała na tysiąc procent do końca dnia. Zignoruj fakt, że nie udało Ci się skompletować ubioru tak jak byś chciała. Wypnij dumnie pierś i idź podbijać świat, cudowna kobieto!Źródło: Purewow

Zdjęcie: Thinkstock


Dodał(a): Anna Guzek , Piątek 11.03.2016 (aktualizacja: 2016-03-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×