Dlaczego inteligentnym kobietom trudniej się zakochać?

Sprawdź, z czego może to wynikać!

falling-in-love-main-77f012a3aa8a335caad7c05cb7fe50f3_6b0f40.jpg

W to, że każda kobieta jest wyjątkowa, nie powinna wątpić żadna z kobiet.


Na pewno jesteś mądra, odnosisz sukcesy, posiadasz wyjątkową urodę, jesteś zabawna i masz mnóstwo cennego doświadczenia, którym można podzielić się z innymi w rękawie, który otwiera się, gdy w towarzystwie robi się nudno. Na pewno wszystko to razem wzięte - to co masz w sobie wyjątkowego - sprawia, że jesteś bardzo interesującą osobą, która uszczęśliwiłaby niejednego faceta.

Zobacz też: 5 podstawowych recept na szczęśliwe życie 


Zapytasz: dlaczego w takim razie jestem sama?


Przede wszystkim odpowiadamy: to nie Twoja wina. Mężczyźni, owszem, kochają obraz silnej, niezależnej kobiety, która nigdy nie potrzebuje ich pomocy. Jednak ostatnie badania dowodzą, że mimo tego marzenia w głowie, mężczyźni nadal wolą te panie, które są słabsze, mniej inteligentne i które potrzebują ich pomocy (wiadomo, żeby mógł pokazać jaki jest super).


Powiesz: to żadna nowość.

Sprawdź: Jak rozkochać mężczyznę? 


I będziesz miała rację. Co w tym wszystkim będzie nowego? Otóż badanie miało na celu pokazanie, jakie kobiety mężczyźni wolą zabierać na randki. Gdy mężczyźni dostali test i z góry zapowiedziano, że piękna kobieta, która zaraz przed nimi stanie, jako jedyna go zdała… żaden nie chciał zabrać jej na randkę. Wręcz odwrotnie - stała się nieatrakcyjna dla każdego z nich, mimo, że nie brakowało jej urody, talentu czy inteligencji.


Pomyślisz: to bardzo smutne.


Owszem, jednak jak zwykle są pozytywne strony. Zapytaj siebie czy chciałabyś spotykać się z kimś, kto totalnie nie szanuje Twoich zdolności, mózgu i wiedzy. Każdy z nich zwyczajnie nie byłby w stanie spotykać się z kimś tak cudownym, jak Ty. To bardzo duże pocieszenie.

Przeczytaj: Jakie błędy popełniają zakochane kobiety? 


Czas poszukać kogoś, kto potrafi to docenić. Gdzieś tam, na pewno ten ktoś czeka. Powodzenia!


Źródło: Yourtango

Zdjęcie: Thinkstock


Dodał(a): Magda Zdanowska , Czwartek 14.07.2016 (aktualizacja: 2016-07-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Zawsze, ale to zawsze, winny jest facet... A panie są idealne ! Jakby to było w drugą strone, to normą byłyby zarzuty o seksizm
Dodano: 2018-02-20 20:32:35 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×