Dlaczego lubimy facetów z brodą?

Oglądacie za facetami z brodą? A może zastanawiacie się, co waszym koleżankom podoba się w takim typie mężczyzn? Sprawdźcie co kobietom podoba się w zaroście.

Dlaczego lubimy mężczyzn z brodą

Dlaczego lubimy mężczyzn z brodą?


Trendy się zmieniają. Dawniej w większości wolałyśmy zadbanych, gładko ogolonych facetów. Teraz względy zdobywają brodacze. Co zazwyczaj nas w nich pociąga?

1. Gładka skóra kojarzy nam się z dzieckiem, a która z nas chciałaby synka zamiast faceta? Widząc owłosienie na twarzy od razu myślimy, że z tym mężczyzną można góry przenosić i na pewno obroni nas przed złem wszelakim. 

2. Podczas całowania broda delikatnie łaskocze albo drapie, co niektórym może przysporzyć wiele radości. 

3. Nie na darmo mówi się, że facet jest 'zwierzakiem", a kobiety przecież kochają zwierzęta. Broda może być swego rodzaju futerkiem, więc zawsze możecie pogłaskać i podrapać jego owłosioną twarz. 

4. Broda służy twarzy niczym sweter, przez co policzki mężczyzn z brodą są ciepłe. 

5. Badania uniwersyteckie wykazały, że mężczyźni posiadający brody zdecydowanie rzadziej chorują na raka skóry, a poza tym procesy starzenia skóry są u nich spowolnione. 

6. Brodę kochają kobiety lubiące starszych mężczyzn, bowiem dodaje ona facetowi wieku. 

7. Mężczyzna z brodą wydaje się być tajemniczy i pewny siebie. W końcu nie odkrywa całej swojej twarzy.Dlaczego lubimy mężczyzn z brodą

Dlaczego lubimy mężczyzn z brodą?


8. Jeżeli facet ma cierpliwość do zapuszczania i pielęgnacji brody, to myślimy, że kiedy już zdobędziemy jego serce, pewnie i dla nas będzie wybitnie cierpliwy. 

9. Jeszcze niedawno, zanim wszedł trend zapuszczania brody, większość panów miała gładką twarz, a kiedy trafiła się "perełka" z brodą, mogłyśmy przypuszczać, że jest to facet, który nie boi się spróbować czegoś nowego, zrobić czegoś spontanicznego 

10. Jeżeli jesteście fankami eksperymentów, możecie się pobawić jego brodą. Zabawne warkoczyki, czy ozdoby na brodzie być może przejdą w zaciszu domowym, ale raczej nie liczcie na ich upublicznianie. 

11. Widząc faceta z brodą od razu przychodzi nam na myśl, jak jest męski, silny i dobrze zbudowany... w każdym miejscu. 


Lubicie facetów z brodą?Zobaczcie także: Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Shutterstock

Dodał(a): Anka P. , Środa 14.01.2015 (aktualizacja: 2015-01-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
Broda jest dobra
Dodano: 2017-07-01 04:40:48 Zgłoś nadużycie
Anonim
Obcych z brodą lubię, swojego z broda nie - więc na ostatnie imieniny zakupiłam mu golarkę elektryczną panasonica no i prezent okazał sie skuteczny - pozbył sie zarostu - mam nadzieje ze na dobre :p
Dodano: 2015-06-30 18:04:21 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×