Dlaczego mam słabość do niegrzecznych chłopców?

Dlaczego pociągają nas niegrzeczni chłopcy, przez których często w końcu cierpimy?

Dlaczego mam słabość do niegrzecznych chłopców?

Dlaczego mam słabość do niegrzecznych chłopców?


Pewnie niejedna kobieta może powiedzieć, że była z draniem. Oczywiście wielu z nich staje się nimi, bo po prostu odeszli, choć może i my nie byłyśmy bez winy. Zdecydowanie istnieje także ten model faceta, który określamy jako "niegrzeczny". Dlaczego właśnie takich wybieramy?

Pierwsze zauroczenie, czy też jak kto woli - miłość od pierwszego wejrzenia, nie pozwalają nam od razu zauważyć wad poznawanego mężczyzny. Na początku dostrzegamy błysk w oku, poczucie humoru, pewność siebie, co sprawia wrażenie, że to właśnie przy nim znajdziemy bezpieczeństwo, a ta zewnętrzna jego warstwa tak naprawdę kryje w sobie ciepłego faceta, którym będzie tylko dla nas. Niestety historia jak z bajki nie zdarza się tak często i kiedy już tracimy nadzieję na to, że wybranek zmieni się, zaczynamy widzieć jego wady, których tak naprawdę nigdy nie ukrywał, tylko my byłyśmy przyćmione zauroczeniem.

Dlaczego mam słabość do niegrzecznych chłopców?

Dlaczego mam słabość do niegrzecznych chłopców?


Niegrzeczny chłopiec często jest dla nas po prostu wyzwaniem. Wiele kobiet lubi się widzieć w roli triumfatorki, dlatego też z chęcią podejmują wyzwanie zdobycia mężczyzny, który wydaje się być niedostępny i nie do "usidlenia". Z takim wybrankiem nie nudzimy się i na pierwszy rzut oka wydaje się, że istnieje doskonała nić porozumienia między Wami. Jest to też powodem, dla którego odrzucamy dobrych, grzecznych chłopców, z którymi boimy się, że będzie zbyt nudno. Niektóre kobiety decydują się na niegrzecznego faceta ze względu na dotychczas ciche życie, w którym bały się nowości, a tymczasem ten mężczyzna pokazuje im zupełnie nowe doznania, emocje, co zwłaszcza na początku znajomości skutecznie hipnotyzuje.

Niegrzeczni chłopcy często wpadają w tarapaty, potrzebują pomocy, a wtedy w nas budzi się wręcz macierzyńska opiekuńczość, co z kolei nie musi odpowiadać mężczyźnie, który nie widzi w tym problemu, bo takie jest po prostu jego życie i właśnie wtedy zaczynają się schody powodujące poczucie odtrącenia.

Jakie są wnioski? Lubimy niegrzecznych facetów, bo nie grozi nam z nimi nuda, możemy spełniać nawet najbardziej szalone marzenia. Gorzej, jeżeli już się tym nawierzymy, a o stabilizacji ani widu ani słychu.


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Shutterstock
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 07.03.2014 (aktualizacja: 2014-03-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×