Dlaczego mężczyźni zdradzają? Oto wyniki badań

Zdrada to bolesne przeżycie i nie każdy potrafi się po nim pozbierać. Jakie są najczęstsze powody zdrady mężczyzn? Zobaczcie wyniki badań.

zdrada mężczyzny.jpg

Dlaczego mężczyźni zdradzają? Oto wyniki przeprowadzonych badań

Niestety zdrada wciąż jest zjawiskiem, z którym musi się zmierzyć wiele par. Niektórych związków nie da się uratować po takim doświadczeniu, jednak nie wszystkie od razu spisane są na straty i mimo wszystko pary próbują się na nowo zejść.

Problem zdrady jest bardzo szeroki, a sam fakt tego, że mężczyzna postanawia zdradzić partnerkę może mieć bardzo różne podłoża. Oczywiście na wszystko składa się wiele czynników, jednak można wyodrębnić pewne najczęściej występujące powody, przez które mężczyźni dopuszczają się zdrady swojej partnerki.

Zobacz też: JAKIE SĄ PIERWSZE OZNAKI ZDRADY? 

Według międzynarodowej ankiety przeprowadzonej dla Men's Health najczęstszym powodem niewierności mężczyzn jest... rozczarowanie seksem. Aż 37 procent badanych to właśnie ten powód uznało za główny motyw zdrady.

 

Drugą co do częstotliwości odpowiedzią, była chęć szukania przygód i nowych doświadczeń. Taki powód niewierności potwierdziło 16 procent ankietowanych. Z przeprowadzonych badań wynika, że podłożem koło 8 procent męskich zdrad jest znudzenie obecną partnerką. 

Jak widać panowie potrzebują, zwłaszcza w sferze seksualnej, nie lubią monotonii i to właśnie ona jest jednym z głównych czynników, który sprawia, że "szukają szczęścia" w ramionach innej kobiety.

Zobacz też: OTO POZYCJE SEKSUALNE, KTÓRE SPRAWIĄ, ŻE ZAKOCHACIE SIĘ W SOBIE JESZCZE BARDZIEJ 

Warto zatem zadbać o to, by co jakiś czas zaskoczyć swojego partnera - nową pozycją seksualną, erotycznymi gadżetami, czy też nietypowym miejscem na seks. To sprawi, że mężczyzna nie będzie chciał szukać przygód u innych kobiet, gdyż jego własna z pewnością dostarczy mu wystarczających wrażeń.

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Niedziela 14.06.2015 (aktualizacja: 2015-06-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Jasne, kobieta ma stawać na głowie, ciągle zaskakiwać swojego partnera, wymyślać ciągle coś nowego żeby księciunio się nie znudził i nie zwiał do innej kobiety. Niech panowie pamiętają że wszystko działa w obie strony. I niech uważają żeby to ich kobiety się nie zaczęły nudzić i szukać przygód u innych facetów.
Dodano: 2015-07-23 15:30:18 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×