Dlaczego w święta warto mieć faceta?

Święta to szczególny, magiczny czas, w którym nie chcemy być same. Nie chodzi tutaj ogólnie o rodzinę, ale o... faceta! Sprawdźcie.

Dlaczego w święta warto mieć faceta?

Dlaczego w święta warto mieć faceta?


Choć w ciągu roku bycie singielką jest wygodne, o tyle w czasie świąt może być lekko kłopotliwe. Dlaczego?

1. Świąteczne filmy zawsze mają happy end - wielka miłość i radosne święta. Taki seans bez faceta może tylko pogorszyć nastrój.

2. Spoglądając na pięknie ubraną choinkę mieniącą się światełkami, która przy zgaszonym świetle wygląda niezwykle romantycznie, chciałybyście przy niej przytulić się do faceta? No właśnie.

3. Jeżeli na święta przyjedziemy z facetem, przynajmniej nie będziemy słuchać ciągłych życzeń o tym żebyśmy kogoś sobie znalazły, żeby ktoś z nami wytrzymał, czy sugestii wyrażonych w jeszcze mniej wysublimowany sposób.

4. Dobrze jest mieć kogoś, kto z nami pójdzie na wszystkie rodzinne spotkania. Jak wiadomo, wtedy panują różne zachowania, które niekoniecznie nam odpowiadają, a będąc z kimś zawsze łatwiej wcześniej wyjść z rodzinnego zjazdu.

5. Już sobie wyobrażacie, jak po świętach przyjaciółki będą się chwalić prezentami od swoich facetów, a Wy co powiecie? Co dostałyście od cioci?

6. Z chłopakiem w czasie świąt nie musicie się martwić, że zbyt wiele jecie i przytyjecie, ponieważ facet też pochłania tyle samo i najwyżej razem będziecie się odchudzać przez najbliższy, poświąteczny czas.

Dlaczego w święta warto mieć faceta?

7. Myśląc o sylwestrze i Nowym Roku obawiacie się, że spędzicie je samotnie albo z przyjaciółmi i w pojedynkę będziecie oglądać sztuczne ognie.

8. Przede wszystkim mając faceta w najgorszej sytuacji możecie nie wyjeżdżać do domu na święta, tylko zostać z nim.

9. Idąc na rodzinne spotkania, czy świąteczny spacer z facetem zawsze będziecie miały kogoś kto ogrzeje dłonie albo po prostu przytuli.

10. Bądźmy też praktyczne. Jeżeli w święta jest dużo śniegu, to przyda się ktoś do odśnieżenia podjazdu.

Jak myślicie, dlaczego jeszcze warto mieć faceta w święta?Zobaczcie także:Źródło: Milionkobiet.pl
Foto: Shutterstock


Dodał(a): Anka P. , Czwartek 25.12.2014 (aktualizacja: 2014-12-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×