Dlaczego warto spotykać się z byłą imprezowiczką?

Zgadzacie się?

Dlaczego warto spotykać się z byłą imprezowiczką?

Przychodzi taki czas, że dziewczyna, która już w piątek wieczorem wskakiwała w wysokie szpilki oraz seksowną kreację i zaczynała weekendowy maraton po klubach, chowa seksowne ciuchy do szafy razem ze zdartymi szpilkami. I po prostu z tego wyrasta bądź czuje się coraz bardziej zmęczona i chce więcej od życia niż tylko niekończące się tańce i alkohol. Zaczyna się rozglądać za normalnym związkiem, spokojnymi wieczorami i weekendami bez kaca. Według mężczyzn to najlepsza kandydatka na dziewczynę. Dlaczego? Oto najciekawsze powody wskazane przez płeć brzydką.

Zobaczcie także: Jak reaguje nasz mózg, kiedy uprawiamy seks?

1.    Można się z nią spokojnie napić - skoro tyle czasu biegała po klubach, to z pewnością ma mocną głowę. I pewnie sporą wiedzę na temat ciekawych drinków. Podobno bardzo miłym zaskoczeniem jest również możliwość pokazania swoich zdolności.

2.    Wie czego chce - wyszalała się już. Nie szuka zbyt wielu atrakcji i nie wymaga zbyt wiele od swojego partnera. Chce trochę spokoju i ciepłego związku.

3.    Zna niesamowite historie - potrafi bawić całe towarzystwo wspomnieniami z jednego wieczoru. Przez długie godziny głośnej muzyki na domówkach czy w klubach widziała niejedno, co warto usłyszeć.

4.    Zna swoje granice - pewnie nie raz je przekroczyła, dlatego teraz pilnuje się bardziej niż kiedykolwiek, skoro zdecydowała się na poważny związek.

Zobaczcie także: Seks pod prysznicem - jak się do niego przygotować?

5.    Nadal ma w sobie charyzmę imprezowiczki - nikt jej nigdy nie nazwie nudną. Jej energia, znajomość dobrej muzyki i wyrobione ruchy czynią całokształt wręcz pożądanej dziewczyny.

6.    Jest pełna odwagi i chętnie podróżuje - do tej pory szukała szczęścia w okolicach nocnych klubów, teraz podróże stanowią dla niej coś więcej i z chęcią się na nie wybierze. Przy okazji nie będzie bała zjechać się z wysokiej zjeżdżalni czy spróbować czegoś nowego.Zobaczcie także:Foto: ThinkstockDodał(a): Anna Guzek , Poniedziałek 08.02.2016 (aktualizacja: 2016-02-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×