Dotyk w związku

Tęsknota za miłosnym i akceptującym dotykiem jest w nas zakodowana bardzo mocno. Czuły dotyk jest wyrazem bliskości, miłości i przywiązania do drugiej osoby, dlatego odgrywa tak ważną rolę w każdym związku.

Dotyk w związku

Dotyk w związku


Troskliwa dłoń to lekarstwo i antidotum na zmęczenie, cierpienie i stres. Umiemy używać oklepanych sloganów o miłości, a przecież za pomocą dotyku powiemy więcej... Nieraz trudno nam mówić o tym, co dla nas ważne. Przytulenie, wzięcie się za ręce to już tworzenie bliskości i erotyka.

Delikatne dotknięcie twarzy, wsunięcie dłoni w dłoń partnera to nieraz deklaracja bez zbędnych górnolotnych słów. Dotknięcie brzucha: dla kobiety jest czymś co wyzwala w niej endorfiny i radość, swoistą gotowość na grę miłosną.... Dla mężczyzn okolice klatki piersiowej są wysoko erogenne.

Kliknij tutaj i dowiedz się, jak utrzymać wysoką temperaturę w związku!

Jeśli czujemy, że zostaniemy źle odebrani przez partnera czy partnerkę poprzez dotyk, potrenujmy to na swym ciele, a później w dogodnym momencie, gdy już będziesz gotowa... zrób to z nim.

Bywa tak, że poprzez pośpiech dna codziennego oddaliliście się od siebie, a więc to jest czas abyście obudzili swe ciała dotykiem, aby znów zainicjować bliskość. Przytulajcie się, dotykajcie swoich twarzy jakbyście się na nowo poznawali.

Myślisz, że mężczyznom zależy tylko na seksie? Błąd! Oni też uwielbiają się przytulać - kliknij i sprawdź!

Męski dotyk bywa bardziej zdecydowany, dotyk kobiety jest miękki i łagodny. Pocałunek to jakby zwieńczenie i finał dotyku. Dotyk twarzy partnera/ki/ to wyraz czułości, uwagi, miłości, serdeczności. Poparty głębokim spojrzeniem w oczy, daje efekt totalnego spełnienia.

Dotykajmy się nawzajem, jeżeli jesteśmy ze sobą blisko… Jeżeli chcemy by więź trwała. Nie tylko w intymnych kontaktach w postaci pieszczot, ale na co dzień... to zwiększa bliskość i naszą wzajemną integrację. Życzę powodzenia!

Doradztwo życiowe i duchowe, wróżby z Tarota
Wróżka Róża
Tel: 700 688 344
Opłata za minutę połączenia to 4.26 zł brutto
Wyślij SMS o treści: TC.ROZA. treść pytania do eksperta
pod numer  72068  Koszt SMS to 2.46 zł brutto
Kliknij TUTAJ i zobacz profil wróżki

Foto: ThinkStock


Dodał(a): Wiktoria Jakubowska , Piątek 26.10.2012 (aktualizacja: 2012-12-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×