Etapy życia seksualnego singielki

Jak to tak naprawdę wygląda? Zgadzacie się?

Etapy życia seksualnego singielki

Przychodzi taki czas w życiu każdej kobiety, gdy związki się nie kleją, tego jedynego brakuje na horyzoncie, a w duszy gra szaleństwo. Wtedy mają szanse zajść dwa scenariusze: jednak pojawia się Pan Idealny bądź zwyczajnie odpuszcza sobie szukanie i wpada w wir ciekawych przygód oraz imprez. To drugie wcale nie oznacza braku seksu. Wygląda on tylko nieco inaczej niż w związku - może być świetną zabawą i ogromną przyjemnością, tak długo jak pamięta się o zabezpieczeniu. Zobaczcie, jakie etapy mogą czekać spragnioną świata singielkę.

1.    Seks jest fajny, ale nie tak dobry, jak zawsze - wszystko wyglądało dobrze, jednak w łóżku jakoś się nie zgrało. Nic dziwnego, nikt nie jest w stanie poznać swoich potrzeb w kilka sekund. Nie warto się tym zbytnio przejmować, lepiej tego nie analizować. I nie powtarzać, jeśli nie czuć potrzeby.

2.    Chodzenie do łóżka po kilku głębszych - istnieje bardzo duża szansa, że ten seks również może nie być idealny. Ale to się zdarza i to często. Część czasami wymazuje się z pamięci.

Zobaczcie także: Dlaczego warto spotykać się z byłą imprezowiczką?

3.    Przyjemna znajomość - poznałaś kogoś, kto w codziennym życiu nie do końca spełnia Twoje oczekiwania, a w łóżku nie mogłabyś prosić o nic więcej? Idealnie! Historia zna takie przypadki. Zna również takie, które po pewnym czasie przełamią się i spróbują być razem.

4.    Przyjemna znajomość z kimś kogo znało się wcześniej - kilka razy wcześniej udało się spotkać albo i znajomość trwa dłużej. Może kiedyś trochę iskrzyło między Wami, ale nigdy nic nie wyszło. Może to przerodzić się w coś poważniejszego. Może też po prostu być miłą znajomością.

5.    Przypadkowo - nie planowane, totalnie nie zakładałaś takiej opcji. Ale stało się i mimo nieprzygotowania, wypadło całkiem nieźle. Tego też nie warto żałować.

Zobaczcie także: 16 kobiet ujawnia, co skłoniło je do rozstania się z facetem

6.    Kiedy oboje wiecie, że to nie powinno się wydarzyć - bo to przyjaciel Twojego eks, albo znajomy koleżanki, który kiedyś rozstał się z nią na złych warunkach. Oboje wiecie, że to trochę jazda bez trzymanki, że nie powinniście - ale nieśmiałość jakoś została przełamana i skończyło się w łóżku. Czy warto żałować? Nie warto!Zobaczcie także:Źródło: EliteDaily
Foto: ThinkstockDodał(a): Anna Guzek , Wtorek 09.02.2016 (aktualizacja: 2016-02-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×