Faceci z brodą częściej zdradzają?

Ostatnio coraz więcej kobiet przyznaje, że uwielbia brodaczy. Czy warto?

Faceci z brodą częściej zdradzają?

Wydaje się, że czasy kiedy kobiety zwracały uwagę na gładko ogolonych facetów minęły. Teraz coraz więcej pań przyznaje się, że uwielbia facetów drwali, czyli tych z dość mocnym zarostem. Przekłada się to m.in. na reklamy, w których coraz więcej drwaloseksualnych mężczyzn.

Skoro panowie z brodą cieszą się takim zainteresowaniem wśród kobiet, to jak sobie radzą z wiernością? Postanowiono to zbadać w Wielkiej Brytanii. W badaniu portalu Eva wzięło udział 2000 Anglików, wśród których znaleźli się panowie gładko ogoleni, jak i ci z mocnym zarostem.  

Co się okazało? Aż 47% mężczyzn z brodą zdradzało swoje partnerki! Co ważne, wśród panów bez zarostu zanotowano tylko 20% zdradzających.
Co jeszcze pokazały badania? 45% brodaczy przyznało się, że lubi się bić, a 40% z nich ma na swoim koncie także przynajmniej jedną kradzież. Wśród panów bez zarostu te wyniki wskazywały tylko 29 i 17%.

Zobaczcie także: Mężczyźni naprawdę boją się inteligentnych kobiet? Oto wyniki badań

Czy naprawdę kobiety chętniej wybierają "złych chłopców"? Aż 62% Brytyjek przyznała, że broda jest brzydka, a 44% stwierdziło, że noszenie brody jest po prostu niehigieniczne.

Co o tym sądzicie?Zobaczcie także:Foto: Thinkstock

Dodał(a): Natalia , Poniedziałek 02.11.2015 (aktualizacja: 2015-11-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×