Facet w poważnym związku

Mężczyźni nie czują presji, aby się ustatkować i dużo później wchodzą w poważne związki. W ten sposób wykształcił się zupełnie nowy typ faceta- singla, który mieszka trochę dłużej u swoich rodziców niż powinien i nie stroni od jednonocnych przygód.

80608973.jpgKiedy on nigdy nie był w poważnym związku

Mężczyźni coraz częściej odwlekają wejście w poważny związek i ustatkowanie się. Wiąże się to z trudnościami na rynku pracy, dlatego coraz częściej można spotkać samotnych mężczyzn mieszkających jeszcze z rodzicami. W ten sposób chcą zaoszczędzić na czynszu, z powodu recesji często też pracują poniżej swoich kwalifikacji. Mężczyźni definiują swoją męskość przez karierę i jeśli nie są z niej zbyt zadowoleni, nie ma mowy o wejście w głębszą relację z kobietą. Jeżeli jeszcze nie spotkałaś tego typu faceta, wszystko przed Tobą. Przed bliższym poznaniem warto zapoznać się z kilkoma faktami i poradami na temat nowego typu mężczyzny.

Sprawdź, czego nie powinnaś oczekiwać od swojego partnera- kliknij tutaj!

196b56669b28f3dbe67bc97a10b7dbd3_6e8f2b.jpg

Jeżeli facet co tydzień umawia się z inną dziewczyną i nie planuje wyprowadzić się od swoich rodziców- sprawa jest jasna. W tej sytuacji trzeba uciekać od niego jak najdalej. Ale jeżeli poznajesz mężczyznę, który powoli dorośleje i planuje znaleźć swoje własne mieszkanie-wtedy warto dać mu szansę. Warto wiedzieć, że faceci przyzwyczajeni do samotnego życia mogą obawiać się związku, dlatego trzeba powoli pozwalać mu się oswoić z nową sytuację. Przez pierwszy miesiąc nie powinno się wspominać nic o wspólnej przyszłości. Kobieta musi być przede wszystkim cierpliwa, aby nie wystraszyć obiektu swoich westchnień. Ale jest duża zaleta tej sytuacji- facet nie ma z kim porównywać swojej partnerki.

Dowiedz się, jakie są różnice między byciem singlem, a byciem samotną- kliknij!

afd3dd2808064ad260083c93e93602b2_9947c0.jpg


Foto: ThinkStockDodał(a): Paulina Lipska , Środa 19.09.2012 (aktualizacja: 2012-09-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×