Gdy nadchodzi moment na przerwę od randek…

Po czym go rozpoznać? Czym wtedy zająć głowę?

ThinkstockPhotos-520493790.jpg

Aby w pełni zrozumieć problem, warto zacząć od słynnego cytatu Alberta Einstein’a, który kiedyś powiedział “Głupotą jest robienie tego samego i oczekiwanie innych rezultatów”. Cóż, trudno mu nie przyznać racji, szczególnie, gdy faktycznie randek masz "w opór", jednak na horyzoncie nie widać nikogo ciekawego. Trudna sytuacja? Nie do przeskoczenia? Skąd! Wystarczy wziąć na luz. I na chwilę zapomnieć… o mężczyznach.

Zobacz też: 8 złotych zasad udanej randki 


Czasami jest tak, że to czego najbardziej chcemy od życia, ciągle wymyka nam się z rąk, a nawet ginie sprzed samego nosa. I chociaż stajemy na rzęsach, by jak najlepiej poradzić sobie z tą sytuacją, rozwiązania brak.


Kolejni kandydaci nie spełniają Twoich oczekiwań, jeden jest gorszy od drugiego. Nie bawisz się w żaden sposób na spotkaniach, wręcz chodzisz na nie raczej z obowiązku i z nadzieją, chociaż już Ci jej trochę brak.

Polecamy: 5 zakazanych rzeczy na pierwszej randce 


Brzmi znajomo?


Kochana, czas na skasowanie każdego możliwego Tindera w telefonie, wyłączenie komputera i… babski wieczór. Noc w klubie, wieczór w kinie albo weekend za miastem. Zapomnij o mężczyznach, o tym, że są i potrafią tak dużo dobrego wnosić do życia. Nie rozmawiaj z koleżankami na ich temat, przecież jest tyle ciekawych tematów do rozmów!

Sprawdź też: Idealna randka według mężczyzn 


Żyj, ciesz się i baw. Kiedy się wyluzujesz, zmienisz myślenie i przestaniesz szukać, cóż. Kto wie, czy książę przypadkiem nie trąci Cię łokciem w Nero bądź nie przyrysujesz mu nowego auta? Tego nie wiesz, ale z pewnością powinnaś wiedzieć, że im szybciej wyrzucisz go z myśli, tym szybciej się pojawi. Cierpliwości!


Źródło: Elitedaily

Zdjęcie: Thinkstock


Dodał(a): Magda Zdanowska , Niedziela 22.05.2016 (aktualizacja: 2016-05-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar