Jak rozkochać w sobie faceta?

Zapewne niejedna z was miała w swoim życiu moment, kiedy spodobał jej się facet, ale nie wiedziała jak sprawić aby zwrócił na nią uwagę, albo nie umiała go zatrzymać przy sobie. Mamy dla was kilka porad.

Jak rozkochać w sobie faceta?

Jak rozkochać w sobie faceta?


Człowiek nie lubi samotności, a przynajmniej takiej na dłuższy dystans. Nawet jeżeli jesteśmy zdeklarowanymi singielkami, to jednak czasem jakiś mężczyzna zwraca naszą uwagę i wszystko dobrze, kiedy zdobywamy jego zainteresowanie, które przeradza się w związek jakiego pragniemy, lecz co zrobić kiedy musimy się postarać żeby rozkochać w sobie faceta? 

Mężczyźni są wzrokowcami. To prawda stara jak świat i ciągle aktualna. Nikt od nas nie wymaga żebyśmy były jak kobiety z okładki Playboya, bo mężczyźni niekoniecznie chcą mieć takie w życiu codziennym. Chodzi o to żebyśmy były pewne swojej atrakcyjności, a także umiejętnie podkreślały własne walory. Piękne włosy, czerwone i pełne usta, delikatnie zarumienione policzki, czarujący uśmiech to są atuty, na które każdy facet zwróci uwagę.

Nie samym wzrokiem odbieramy drugą osobę. Ważny jest także głos. Mężczyzna dużo bardziej lubi kiedy ściszysz ton, a twój głos będzie miękki, łagodny i dźwięczny.

Chciałabyś już mieć faceta, wziąć ślub i zacząć rodzić dzieci? Zwolnij. Jeżeli mężczyzna wyczuje, że jesteś zdesperowana, może się zniechęcić. Najczęściej miłość pojawia się z zaskoczenia, także daj sobie czas, a jeżeli uznasz, że ktoś jest ciekawy, powoli go odkrywaj i nie oczekuj natychmiastowych deklaracji, tak samo jak i ty takowych od razu nie wygłaszaj. Mężczyzna może uznać, że skoro tak łatwo ci to przychodzi, to albo takie słowa mówiłaś już wielu poprzednim, albo żartujesz, a może wszystko ci jedno komu je powiesz, byle być w związku i jak najszybciej otrzymać pierścionek zaręczynowy.

Jak rozkochać w sobie faceta?

Jak rozkochać w sobie faceta?


Miej czas dla siebie. Początek znajomości z mężczyzną nie oznacza zerwania ze swoim dotychczasowym życiem. Dla faceta nie ma nic bardziej interesującego, jak kobieta mająca własne zdanie i pasje. Pokaż mu, że też potrzebujesz chwili dla siebie, dla przyjaciół. Dajcie sobie swobodę. Po oddzielnie spędzonym wieczorze następne wspólne chwile smakują jeszcze lepiej. Poza tym kobieta, która nie jest na każde zawołanie mężczyzny wydaje mu się bardziej ciekawa i ciągle chce ją zdobywać, a przecież m.in. o to nam chodzi, prawda?

Jednym z najlepszych sposobów na zagoszczenie w jego życiu jest też zapadnięcie mu w pamięć, ale niekoniecznie popełnioną gafą, a raczej czymś szalonym. Czasem zwykły, spontaniczny bieg do autobusu potrafi na nim zrobić wrażenie. Zimą może to być również bitwa śnieżkami, a w lecie niespodziewany taniec w fontannie. Nie dość, że facet cię zapamięta, to jeszcze będzie z ciekawością i niecierpliwością czekał na kolejne spotkania. 

Pamiętaj też, że nie zawsze mężczyzna będzie księciem z bajki. Nikt nie jest bez wad. Nie staraj się go zmieniać na siłę, a raczej delikatnie zwróć uwagę i postaraj się zaakceptować jego np. nawyki. Jeżeli jednak po długim czasie jego zachowanie irytuje cię do granic możliwości, zastanów się czy warto z nim być np. tylko ze względu na wygląd, lub twoje wyimaginowane wyobrażenia. 

Jak zdobywałyście swoich mężczyzn? Zobaczcie także: 

ID galerii:568

Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Shutterstock

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 03.12.2014 (aktualizacja: 2014-12-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (7)

Awatar
Anonim
"Wyimaginowane wyobrażenia"? Cóż to takiego??
Dodano: 2015-11-06 20:06:24 Zgłoś nadużycie
Anonim
Widze, ze nie jestem sama! Moj mezczyzna zostawil mnie parę miesięcy temu, nic na to nie wskazywalo, bylo cudownie, bajkowo! bylam juz nawet u psychologa, wygadac sie, zeby ulzyc sobie! Niestety nie pomogło zdecydowałam więc że musze go odzyskać za wszelką cenę. Zamówiłam spętanie miłosne na urokmilosny24.pl - facet po 2 tygodniach wrócił na kolanach. sposób brutalny ale dający efekty.
Dodano: 2015-03-30 19:00:50 Zgłoś nadużycie
avalanche4
sama prawda świetny tekst;)) tak samo zdobywany był mój mężczyzna :D i leci nam juz wspolny 4 rok :)
Dodano: 2014-12-04 21:18:27 Zgłoś nadużycie
Anonim
Dobry tekst, bez zbędnych wydumań ;) zdecydowanie pasje i zrozumienie to klucz do udanego związku :)
Dodano: 2014-12-04 12:22:41 Zgłoś nadużycie
Anonim
Fajny tekst, wazne zwlaszcza to o hobby, ja mam swoje pasje i chyba na nie w duzej mierze "złapałam" swojego faceta ;)
Dodano: 2014-12-04 12:19:18 Zgłoś nadużycie
Anonim
To na tym polega ten cały sekret... :)
Super artykuł, lubię Was czytać... :)
Dodano: 2014-12-04 11:21:15 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×