Jak rozmawiać ze swoim partnerem?

Wydaje Ci się, że rozumiecie się bez słów? Być może tak właśnie jest, ale jak to w życiu bywa, bez słów się nie obejdzie - musicie rozmawiać. Jak to robić, żeby nie sprawiać sobie przykrości?

Jak rozmawiać ze swoim partnerem?

Jak rozmawiać ze swoim partnerem?

Kokietuj - na pewno oprócz miłych i uroczych chwil, spotykają Was również stresujące sytuacje (spotkania rodzinne) i przykre okoliczności, takie jak uliczne korki, mimo że się gdzieś spieszycie. Urocze przekomarzanie w takim momencie pozwoli Wam zacieśnić więzi i rozluźnić się w stresującej sytuacji. Pamiętaj, nie narzekaj na sytuację i partnera, bo to tylko może doprowadzić Was do niepotrzebnej kłótni. Zażartuj z sytuacji, ale nie z niego! Możesz dodać jakiś erotyczny podtekst kiedy go kokietujesz.

Nie dogryzaj - stawianie swojego mężczyzny w trudnej i niezręcznej sytuacji, która go zawstydza, na pewno nie pozwoli na dłuższą metę zacieśnić Waszych więzi. I nieważne czy dogryzasz mu w towarzystwie czy jak jesteście sami - to może być zabójcze dla Waszego związku. Czasem lepiej coś przemilczeć i nie mówić na głos, bo właściwie co chcesz mu udowodnić dogryzając?

Upominaj ostrożnie  - jeśli jest coś, na co musisz zwrócić mu uwagę, zanim zrobi to ktoś inny, postaraj się przekazać to w formie żartu, dzięki temu unikniesz krępujących i nieprzyjemnych sytuacji. Upominając go w formie żartu na pewno nie zrobisz mu przykrości i może to mieć lepszy i bardziej długofalowy efekt.

Źródło: MilionKobiet.plDodał(a): Ewa Nenko , Poniedziałek 23.07.2012 (aktualizacja: 2012-09-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×
  • Rozmowy w związku

    Rozmowy w związku

    Mężczyźni nie lubią rozmawiać z partnerką o związku. Przeważnie kończy się to kłopotliwym milczeniem i całkowitym popsuciem romantycznej chwili. Jest jednak kilka rozmów, które warto… czytaj więcej