Jak rozpoznać, że facet nie jest tobą zainteresowany?

Czasem ciężko nam się przyznać przed sobą, że być może facet, na którym nam zależy nie jest nami zainteresowany. Poznajcie kilka faktów, które jednak o tym świadczą.

Jak rozpoznać, że facet nie jest tobą zainteresowany

Żadna z nas nie chciałaby przeżyć odtrącenia i rozczarowania w miłości, ale często nie da się tego uniknąć. Grunt żeby tylko odpowiednio wcześnie to dostrzec, aby nie tracić czasu na kogoś, kto nie jest tego wart, ponieważ może ci umknąć coś naprawdę wartościowego i pięknego.

Zobacz także: Czy przyjaźń "z bonusami" ma szanse zamienić się w prawdziwy związek?


Jakie są oznaki tego, że facet nie jest tobą zainteresowany jako partnerką?

1. Nie szuka z tobą kontaktu


Jesteście znajomymi na Facebooku, ma twój numer telefonu, a wasze rozmowy zawsze wychodzą z twojej inicjatywy? Jeżeli tylko czasem odezwiesz się jako pierwsza, nie jest to niczym złym - bywa, że ktoś potrzebuje sygnału, ale jeżeli jest to notoryczne, to trzeba umieć zauważyć, że jemu po prostu nie zależy na tobie, nie jest ciekaw co u ciebie się wydarzyło. W przeciwnym razie żadne wytłumaczenie o jego braku czasu nie miałoby miejsca i zawsze znalazłby chociaż 5 minut aby zadzwonić jako pierwszy.

2. Nie chce rozmawiaĆ


Jeżeli wychodzisz z inicjatywą, pytasz się co u niego, a ten odpowiada tylko zdawkowo, to znak, że nie chce żebyś więcej o nim wiedziała. Ponadto jeżeli nie pyta co u ciebie, to oznacza, że go to po prostu nie interesuje.

3. Zawsze znajdzie jakąś wymówkę żeby się z tobą nie spotkać


Zaproponowałaś mu wspólne wyjście, a on się nie zgodził twierdząc, że nie ma czasu i nie próbował ustalić nowego terminu? Co gorsza - to się powtarza? On po prostu nie ma ochoty na spotkanie z tobą na osobności, spędzenie wspólnego czasu i poznanie cię bliżej. Jeżeli chciałby cię poznać, to na pewno znalazłby czas. Poza tym pamiętaj, że zasługujesz na to aby być zdobywaną, a nie wcielać się w rolę wiecznej adoratorki, a on i tak w końcu wybierze inną.

Zobacz także: 7 oznak na to, że Twój były nie jest Ci jeszcze obojętny

4. Flirtuje z innymi kobietami


Jeżeli robi to przy tobie, to oznacza, że chce ci pokazać, że nie jesteś dla niego ważna. W innym wypadku nie zauważyłby nikogo poza tobą.

5. Czujesz się jak jego kumpel


Nie, to wcale nie oznacza, że wspaniale się dogadujecie i wasz związek będzie się opierał na przyjaźni. Jeżeli opowiada ci o kobietach, które mu się podobają, zastanawia się jak je poderwać, to jesteś kumpelą, a nie kandydatką na kobietę jego życia, bo tej jak widać nadal poszukuje.

Zobacz także: 10 rzeczy, których faceci nam nie powiedzą

6. Flirtuje z tobą tylko na osobności


Przy znajomych nie masz co liczyć na spojrzenie w oczy, czy nawet muśnięcie dłonią? To znak, że on nie chce pokazać im, że cokolwiek może was łączyć. Jeżeli chciałby z tobą być, chciałby chwalić się swoim szczęściem - szczególnie przed bliskimi. W końcu na pewno wiesz, jak ty byś się zachowała - umiałabyś poskromić okazywanie radości?

Czy znacie jeszcze inne oznaki?Zobacz także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: ShutterstockDodał(a): Anka P. , Wtorek 21.04.2015 (aktualizacja: 2015-04-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×