Jak rozpoznać, że facet z tobą flirtuje?

Zastanawiasz się nad tym, czy on zwrócił na Ciebie uwagę? Sprawdź, co wskazuje na to, że z Tobą flirtuje.

Jak rozpoznać, że facet z tobą flirtuje?

Flirt to czasem całkiem przyjemna rozrywka. Nie od razu musi prowadzić do związku, czy czegokolwiek innego, ale miło kiedy ktoś na nas po prostu zwraca uwagę, prawda? 

Jednak w wielu przypadkach pojawia się myśl, czy facet przypadkiem z nami nie rozmawia w zwyczajny sposób, albo sobie z nas żartuje, a my to źle odbieramy. Jak widać, jest się nad czym zastanawiać, ale zamiast tego, przedstawiamy wam sygnały, które świadczą o tym, że nie ma się czego obawiać - on na pewno z flirtuje. 

1. Zwróć uwagę na pozycję jego ciała. Jeżeli cała jego postawa jest skierowana w twoim kierunku, to znaczy, że jest tobą zainteresowany. Jeżeli jednak jego ciało jest skierowane w inną stronę, to znak, że może chcieć wyjść. 

2. Mężczyźni również dbają o swój wygląd w czasie spotkania z kobietą. Przecież wiemy, że flirtując  z kimś przeczesujemy włosy, czy gładzimy się po szyi. Dokładnie tak samo działają mężczyźni. Oni też poprawiają swoje włosy, koszulę. 

3. W czasie pierwszego kontaktu, flirtu, ważne są podobieństwa. Jeżeli zainteresujesz faceta swoimi pasjami, to dobry sygnał. Nie kieruj się zasadą, że przeciwieństwa się przyciągają. Jeżeli mężczyzna słucha o twoich zainteresowaniach i dzieli się swoimi wrażeniami, to dobry znak

Jak rozpoznać, że facet z tobą flirtuje?

4. Jesteś na imprezie i widzisz człowieka, który się w ciebie wpatruje i co więcej, nie spuszcza oczu kiedy łapiesz z nim kontakt wzrokowy? Wiedz, że coś się dzieje. 

5. Naukowcy twierdzą, że zainteresowanie mężczyzny można odczytać także po ruchach jego brwi. Jeżeli je szybko podnosi i opuszcza, sugeruje to, że mu się podoba to co właśnie widzi. 

6. Wasza rozmowa trwa już dłuższy czas, a on nagle wraca do odległego wątku? To znak, że ciebie słucha i wyraźnie zapadłaś mu w pamięć. 

7. Bywa też i tak, że kiedy mężczyzna chce zwrócić na siebie uwagę, podnosi głos, zaczyna gestykulować -tzn., że wpadłaś mu w oko i powalczy o to żeby zostać zauważonym. 

Jak jeszcze rozpoznajecie flirt?Zobaczcie także: Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Shutterstock

Dodał(a): Anka P. , Piątek 30.01.2015 (aktualizacja: 2015-01-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×