Jak się uwolnić od zazdrości?

Demony zazdrości czyhają na niemal każdy związek. Te demony, znane ze swoich zielonych oczu, nie tylko niszczą wiele związków, ale także pozostawiają po sobie ogromny ból, złość i nienawiść.

Jak się uwolnić od zazdrości?

Jak się uwolnić od zazdrości?

Oczywiście zazdrość pojawia się z wielu przyczyn, ale dwie z nich są szczególnie ważne. Mam na myśli negatywny obraz siebie i lęk. W rzeczywistości obydwie pozostają ze sobą blisko powiązane.

I tak, jeśli kobieta ma negatywny obraz siebie ("jestem za gruba") i widzi, że jej kochanek rozmawia z inną kobietą, zaczyna się obawiać, że uzna ją za bardziej atrakcyjną. Zaczyna odczuwać lęk, że jej partner opuści ją dla tej drugiej. Potem może pojawić się złość, żal, ból i rozgoryczenie. To wszystko jest w stanie zniszczyć najlepszy związek, nawet jeśli partner nie ma najmniejszego zamiaru opuścić kobiety. Z takiego samego powodu również mężczyzna może odczuwać zazdrość.

Kliknij TUTAJ i dowiedz się też, jak przetrwać związek na odległość


Niejednokrotnie siła miłości ledwie jest w stanie zapanować nad demonem zazdrości. Jeśli zwycięży demon, związek się rozpada. W grę wchodzą potężne emocje, które nagle przejmują nad nami kontrolę i wówczas trudno powrócić do wewnętrznej harmonii.

Na szczęście, współcześnie znamy już wiele sposobów pokonania demona zazdrości, tak że zazdrość może być odsunięta na stałe i już dłużej nie może niszczyć związku. Jednym z tych sposobów jest droga tantry. Innym, przeprogramowanie negatywnych wzorców myślenia i zachowania. A jeszcze innym jest uwolnienie się od istot duchowych przebywających na niższych planach astralnych; one mogą powodować zazdrość i inne silne negatywne emocje oraz stany lękowe.

Jeśli myślisz, że facetów kręcą tylko seksowne dekolty i pełne biodra, jesteś w błędzie! Kliknij tutaj i dowiedz się, jak jest naprawdę

Ludzie na ogół szukają najlepszego dla nich partnera. Czasami określają go bratnią lub bliźniaczą duszą. Mówią, że szukają swojej bratniej duszy. Ale nie rozumieją, że gdy tylko mają przed sobą partnera, mogą z niego uczynić swoją bratnią lub bliźniaczą duszą. Jeśli sam jesteś w wewnętrznej harmonii, wtedy wszystko zaczyna się manifestować zgodnie z Twoją wolą, łącznie z wymarzonym partnerem. Wszystkie opisane metody prowadzą do głębszego zrozumienia tej prawdy. Największą trudnością jest pokochać siebie, potem możesz zacząć dzielić się tą miłością z drugą osobą. Twój partner jest tylko drzwiami do Ciebie samego.


Doradca duchowy Anja
Intuicja w biznesie, wsparcie duchowe, rozwój osobisty. Zapraszam!
Wyślij SMS o treści: TC.ANJA. treść pytania do eksperta
pod numer 72068  Koszt SMS to 2.46 zł brutto
Telefon Callback na stronie: 2.99 zł/min brutto
TUTAj zobacz profil Wróżki

Foto: ThinkStock


Dodał(a): Wiktoria Jakubowska , Wtorek 16.10.2012 (aktualizacja: 2012-10-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
marrika2
A co zrobić, gdy odkryłam, że facet tworzy sobie profile na portalach erotycznych i randkowych? Twierdzi, że robi to z ciekawości...
Dodano: 2013-01-28 04:08:54 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×