Jak spędzić walentynkowy wieczór z ukochaną osobą?

Walentynki to czas, który warto spędzić z ukochaną osobą w romantycznej atmosferze. Opcji na taki wieczór jest wiele. My mamy dla was prostą, ale niezawodną propozycję. Zobaczcie sami.

romantyczna kolacja.jpg

Jak spędzić walentynkowy wieczór z ukochaną osobą?

Walentynki to święto, które każda para powinna wykorzystać na nadrobienie zaległości. W codziennym zabieganiu często zapominamy o tym, że warto wyrażać sobie uczucia. Ten wyjątkowy dzień to okazja do tego, by na chwilę się zatrzymać i skupić na najbliższej osobie.

Walentynki można spędzić w bardzo różny sposób. Najlepiej jest robić to, co lubi się najbardziej wraz z druga osobą. Z pewnością dobrym pomysłem będzie spędzenie wieczoru na romantycznej kolacji we dwoje. Mamy dla was kilka wskazówek, jak przygotować się do takiego przedsięwzięcia.

Przede wszystkim należy wybrać miejsce. Możecie udać się razem do jakiejś restauracji lub spędzić ten czas w domowym zaciszu. Jeśli wybierzecie kolację w lokalu dobrze jest znaleźć miejsce, które mimo bycia wśród innych ludzi, da wam odrobinę intymności. W końcu powinien to być czas dla was, czas w którym skupicie się na sobie i będziecie świętować to, co was łączy. 

Zobacz też: MIŁOSNE ZWYCZAJE WALENTYNKOWE 

Jeżeli wasz wybór padnie na domowe zacisze, dobrze jest wcześniej wszystko zaplanować. Oczywiście będzie to wymagać więcej wysiłku, ale z pewnością satysfakcja także będzie duża.

romantyczna kolacja2.jpg

Kolacja w domowym zaciszu może być świetną opcją na walentynki

Aby taki wieczór był wyjątkowy w pomieszczeniu trzeba stworzyć odpowiedni klimat. Można to uzyskać w bardzo tradycyjny sposób, czyli używając świec oraz kwiatów, które nadadzą miejscu uroku i romantycznego nastroju.  

Dobrze jest także przygotować wcześniej odpowiednią muzykę, którą oboje lubicie, która was relaksuje i wprowadza w dobry nastrój. Bardzo dobrze nadadzą się do tego wszelkiego rodzaju romantyczne piosenki, które puszczone w tle, dodadzą odpowiedniego klimatu całej kolacji.

Bardzo ważne jest także jedzenie, które zamierzacie zjeść. Warto postarać się o to, by na talerzu znalazły się tak zwane afrodyzjaki, czyli produkty, które mają sprawić, że libido wzrośnie i pożądanie stanie się większe. To bardzo wskazane podczas takiej romantycznej kolacji... Co należy do afrodyzjaków? Na przykład takie produkty jak szparagi, anyż, rukola, migdały czy ananasy. Nie muszą być one głównymi składnikami kolacji, wystarczy użyć ich jako dodatek.

Przede wszystkim wieczór należy zaplanować tak, byście oboje czuli się swobodnie i dobrze w swoim towarzystwie. Spędźcie ten czas skupiając się na sobie, świętując i doceniając to co jest między wami.

 

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Czwartek 12.02.2015 (aktualizacja: 2015-02-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×