Jak sprawić by faceci Cię uwielbiali?

Jak stać się jeszcze bardziej atrakcyjną dla mężczyzn? Istnieje kilka rzeczy, które nie są związane z naszym wyglądem, a sprawiają, że stajemy się bardziej pożądani przez płeć przeciwną. Oto kilka takich przykładów.

Jak sprawić by faceci Cię uwielbiali?

Bądź jeszcze bardziej atrakcyjna!

Okazuje się, że nie tylko nasz wygląd fizyczny sprawia, że stajemy się atrakcyjne dla płci przeciwnej. Jest kilka niefizycznych cech, dzięki którym już przy pierwszym wrażeniu  będziesz jeszcze bardziej pożądana przez mężczyzn.

Grono przyjaciół

Ludzie przebywający w większej grupie, obracający się w gronie przyjaciół są uważani za bardziej atrakcyjnych niż przebywający samotnie – takie wnioski opublikowało "Psychological Science". Jeśli źle czujesz się wśród dużego grona znajomych nie musisz się zmieniać na siłę. Towarzystwo najlepszej koleżanki będzie wystarczające. Chodzi o to, byś nie przesiadywała samotnie przy barze.

Poczucie humoru

Poczucie humoru jest oznaką inteligencji i kreatywności. Nie od dziś wiadomo, że to zdecydowanie zwiększa atrakcyjność w oczach płci przeciwnej. Staraj się więc z dystansem podchodzić do siebie i do innych, a zobaczysz, że nie tylko będziesz miała większe powodzenie, ale będzie Ci się po prostu łatwiej żyło.

Odkryj swoje zalety i talenty

Doświadczenie przeprowadzone przez Kevina Kniffina z Cornell University pokazało, że z grupy zawodowych wioślarzy, w ocenie pozostałych kolegów, zawsze najbardziej atrakcyjny wydawał się ten o największym talencie, niezależnie od rzeczywistej atrakcyjności określonej przez obcych. Nie chodzi o to, by na każdym kroku chwalić się tym, w czym jest się naprawdę lepszym od innych, ale o to, by wiedzieć w czym jesteśmy naprawdę dobrzy i nie wypierać się tego w ramach "skromności".

Otwartość

Nie bój się nowych kontaktów. W każdym człowieku jest coś interesującego i nawet jeśli znajomość się nie rozwinie, albo nawet skończy się na zamienieniu kilku zdań, to nie zamykaj się na takie możliwości. Nie zakładaj z góry, że ktoś Cię nie zainteresuje. Otwarci i kontaktowi ludzie przyciągają do siebie jak magnes.

Reaguj na poczucie humoru

Jeśli ktoś wydaje Ci się naprawdę zabawny nie bój się tego okazać. Badania pokazują, że jeśli śmiejemy się z czyichś żartów i rozumiemy jego poczucie humoru, stajemy się znacznie atrakcyjniejsi dla tej osoby. Oczywiście nie chodzi o to, by śmiać się na zawołanie nawet wtedy, gdy żart jest zupełnie nieśmieszny. Jeśli jednak trafisz na faceta, który potrafi Cię rozbawić, daj mu to do zrozumienia.

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Wtorek 30.09.2014 (aktualizacja: 2014-09-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar