Jak stworzyć udany związek?

Każda z nas, której zdarzyła się randka z niewłaściwym facetem, albo nieudany związek bez przyszłości, wie jakie to nieprzyjemne i bolesne uczucie.

Jak stworzyć udany związek?

Jeżeli nie chcesz, aby takie sytuacje Cię spotykały, a nie wiesz jak ich uniknąć, przeczytaj nasz poradnik. Na pewno Ci pomoże!


1. Niewłaściwy mężczyzna

Większość kobiet pociągają faceci niewłaściwi dla nich. Na pewno sama znasz te typy: zauroczony w sobie egoista, brutal i leń. Dlaczego inteligentne, niezależne kobiety spotykają się z takimi mężczyznami? Ponieważ czują się samotne, mają niskie poczucie wartości i trzymają się pierwszego lepszego mężczyzny, który się nimi zainteresuje. Każda z nas powinna zastanowić się, czy to mężczyzna, z którym widzimy naszą przyszłość, czy po prostu ktoś, kto odgoniłby od nas widmo samotności.


2. Za szybko!

To, że facet jest dla Ciebie dobry, miły a seks jest świetny nie oznacza że powinnaś z nim zamieszkać! Kiedy przyspieszasz porządek rzeczy,  możesz zostać odtrącona. Nie wspominając już o tym, że facet z którym tak szybko chcesz się związać na stałe może okazać się kompletnie dla Ciebie nieodpowiedni! Oddaj sobie przysługę i pozwól aby wasz związek sam dorósł do kolejnych etapów.


3. Nie martw się tak!

Wiele kobiet zadręcza się nieustannie martwiąc się o to, czy ich mężczyzna jest z nimi szczęśliwy, czy na pewno jest wobec nich uczciwy, albo czy myśli o związku na poważnie. Jeżeli jesteś jedną z nich to koniecznie powinnaś przestać tak robić! Takie myślenie nie przyniesie Ci niczego dobrego, a od ciągłego zamartwiania się można zwariować.

Źródło: sheknows.com

Przeczytaj również:

Jak znaleźć prawdziwego mężczyznę

Joga zbawienna dla seksu!Dodał(a): Olga Wap , Poniedziałek 24.10.2011 (aktualizacja: 2011-10-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Veronica M.
no to Ciężko z tym... trochę w tym prawdy jest... niestety :
Dodano: 2011-10-24 23:04:36 Zgłoś nadużycie
paula2509
przede wszystkim musimy do siebie pasować:)
Dodano: 2011-10-24 17:48:04 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×