Jak uwieść faceta przez Internet? 9 porad

Co zrobić aby zawrócić facetowi w głowie przez Internet? Oto kilka rad.

Jak uwieść faceta przez Internet? 9 porad

Próbujecie swojego szczęścia na portalu randkowym, a może ktoś już wam wpadł w oko i pragniecie go uwieść za pośrednictwem Facebooka? Mamy dla was kilka porad, jak sprawić aby zainteresować faceta.

1. Długie wiadomości


Jeżeli twoja wiadomość będzie miała więcej niż 140 znaków, masz o 40% więcej szans na to, że ci odpisze.

2. Zrób pierwszy krok


Jeżeli pierwsza wyjdziesz z propozycją "drinka", czy "lunchu", to aż o 73% wzrasta prawdopodobieństwo, że uzyskasz odpowiedź. W czym tkwi sekret? Użyłaś "złotego połączenia" - napisałaś o alkoholu i jedzeniu.

Zobaczcie także: Jak dobrze wypaść na randce? 3 podstawowe zasady

3. Miejsce zamieszkania nie jest bez znaczenia


Jeden z portali randkowych odkrył, że istnieje zależność między podejściem do życia, internetowymi randkami, religią, a miejscem zamieszkania.

4. Między Bożym Narodzeniem a Walentynkami przybywa "szukających" na portalach randkowych


To właśnie w tym okresie zauważa się wzrost liczby rejestrujących się na portalach randkowych osób aż o 25%.

5. Emotikony


Wiele osób wysyła je bez namysłu, ale jak się okazuje, nie jest to bez znaczenia. Jeżeli dopiszesz ":-)", masz 13% więcej szans, że otrzymasz odpowiedź. Jeżeli to pominiesz, szanse spadają o 66%.

Zobaczcie także: Poznaj typy mężczyzn, na których nie warto tracić czasu

6. Aktywność fizyczna


Spośród 1000 najczęściej używanych słów na portalach randkowych aż 380 ma związek z aktywnością fizyczną. Najczęściej wymieniane to "surfing", "joga", "narciarstwo", "fitness".

7. Błędy językowe


Jeżeli takowe robisz, prawdopodobnie od razu zostaniesz zdyskwalifikowana. Aż 43% użytkowników portali randkowych potwierdziło, że błędy językowe nie są seksowne.

8. Selfie


Okazuje się, że użytkownicy portali randkowych są wielbicielami selfie - aż 84% woli je od zwykłego zdjęcia. Pewnie na Facebooku działa to podobnie.

9. Krótki kontakt


Naukowcy twierdzą, że przed pierwszą randką nie należy utrzymywać ze sobą długiego kontaktu "online", ponieważ może to poskutkować idealizowaniem rozmówcy i rozczarowaniem przy bezpośrednim spotkaniu.

Powodzenia!Zobaczcie także:
Foto: Shutterstock

Dodał(a): Anka P. , Wtorek 08.09.2015 (aktualizacja: 2015-09-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (4)

Awatar
Anonim
1: 1 Myślisz ze jestem ładna? - zapytała. On powiedział "nie". Zapytała wiec jeszcze raz: " Jestem w twoim sercu? Powiedział "nie". Na koniec się zapytała: "Jakbym odeszła, to byś płakał za mną? Powiedział, ze "nie". Smutne - pomyślała i odeszła. Złapał ja za rękę i powiedział: "Nie lubię Cię, kocham Cię. Dla mnie nie jesteś ładna, tylko piękna. Nie jesteś w moim sercu, jesteś moim sercem. Nie płakałbym za Tobą, tylko umarłbym z tęsknoty." Dziś o północy twoja prawdziwa miłość zauważy, że Cię kocha. Coś ładnego jutro miedzy 13-16 się zdarzy w Twoim życiu, obojętnie gdzie będziesz w domu,przy telefonie albo w szkole. Jeśli zatrzymasz ten łańcuszek, nie podzielisz się tą piękną historią - to nie znajdziesz szczęścia w 10 najbliższych związkach, nawet przez 10 lat. Jutro rano ktoś Cię pokocha. Stanie się to równo o 12.00. Będzie to ktoś znajomy. Wyzna Ci miłość o 16.00 Jeśli ci się nie uda wysłać tego do 20 komentarzy zostaniesz na zawsze sama
Dodano: 2017-09-16 00:45:17 Zgłoś nadużycie
Anonim
Zazwyczaj tak jest, ale co jak nam się spodoba jakiś przystojniak? :)


.........................................
http://www.aptekakamagra.pl/kamagra.html
Dodano: 2015-09-28 19:51:35 Zgłoś nadużycie
Anonim
Facetów nie trzeba uwodzić przez internet, to oni zazwyczaj szukają okazji.

..........................................
http://www.kamagra.org.pl
Dodano: 2015-09-11 13:49:57 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×