Jak wygląda życie z depresją?

Z czym wam się kojarzy depresja? Zobaczcie, jak ją przedstawiła jedna z blogerek.

Jak wygląda życie z depresją?

Coraz głośniej i częściej mówi się, że ktoś ma depresję. Do tej choroby przyznaje się coraz więcej sław, np. Kora, Kasia Klich, Pati Sokół i inni. 

Tutaj jednak pojawia się pytanie, czy oprócz tego, że zdajemy sobie sprawę, że to choroba psychiczna, to czy wiemy, jak naprawdę wygląda życie osoby borykającej się z depresją? Czy aby na pewno ten problem nie dotyczy nas samych?

Zobaczcie także: 5 najbardziej popularnych mitów na temat depresji

Zazwyczaj myślimy, że towarzyszy nam po prostu załamanie, przy którym nic nas nie cieszy, a dookoła tylko piętrzą się problemy, nie zdając sobie sprawy, że to być może właśnie depresja.

Jedna z vlogerek, Katarzyna Napiórkowska, znana także jako CallMeCat nagrała video, które pokazuje prawdziwe życie osoby z tą chorobą.

Zobaczcie także: Gwiazdy, które przyznały się do depresji

Na dodatek na końcu materiału widzimy zapowiedź, że vlogerka niebawem przedstawi materiał, z którego dowiemy się, jak sobie radzić z depresją.

Zobaczcie: Zobaczcie także: Foto: YouTube@CallMeKat

Dodał(a): Natalia , Poniedziałek 14.12.2015 (aktualizacja: 2015-12-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Mam depresję,mąż mnie rzucił z tego powodu,bo nie mam siły codziennie gotować.Pewnie też nigdy mnie nie kochał. Teraz mieszkamy tak: ja i syn na piętrze,były mąż z kochanką na parterze.Kochanka gotuje dla wszystkich.Wiem,że to chore,ale nie stać mnie na wynajem mieszkania.
Dodano: 2017-02-10 23:59:44 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×