Jak znaleźć prawdziwą miłość? Oto 5 cennych wskazówek

Znaleźć prawdziwą miłość nie jest łatwo, jednak nie jest to także nie możliwe. Co może nam w tym pomóc? Zobaczcie.

prawdziwa miłość.jpg

Jak znaleźć prawdziwą miłość? Oto 5 cennych wskazówek

Mówi się, że miłość przychodzi znienacka i nie powinno się jej szukać na siłę. Jeśli jednak zastosujemy się do pewnych prostych rad nie tylko łatwiej będzie nam znaleźć tę przeznaczoną nam osobę, ale zwyczajnie staniemy się szczęśliwszymi ludźmi.

Warto zatem chyba zaryzykować? Oto nasze wskazówki.

1. bądź autentyczna

Aby ktoś mógł zakochać się w nas, a następnie pokochać nas naprawdę, musi nas znać. Nie staraj się udawać kogoś kim nie jesteś, by przypodobać się innym lub by sprawić, że mężczyźni zaczną zwracać na Ciebie uwagę. Odpowiedz sama sobie, co sprawia, że stajesz się szczęśliwa, czego oczekujesz od życia?

Zobacz też: "TEN JEDYNY" - CZY NADAL POWINNAŚ GO SZUKAĆ? 

Spróbuj najpierw sama odkryć kim tak naprawdę jesteś i kim chcesz być, a później po prostu się tego trzymaj i nie pozwól, by ktoś lub coś sprawiało, że nie jesteś sobą. Jeśli będziesz udawać kogoś kim nie jesteś, nawet jeśli kogoś zainteresujesz to jedynie na chwilę, bo w końcu nie da się udawać wiecznie kogoś innego. A przecież nie tego chcesz, prawda?

prawdziwa miłość2.jpg

Na prawdziwą miłość warto poczekać

2. bądź najlepszą wersją siebie

Jeśli chcesz odnaleźć prawdziwą miłość staraj się wydobyć z siebie to, co najlepsze. Pamiętaj, że to zazwyczaj podobieństwa się przyciągają. Jeśli chcesz pokochać kogoś, kto jest ambitny, zaradny i zabawny - sama taka bądź.

Nie mów, że "teraz nie masz dla kogo się starać". To, że dopiero szukasz miłości, nie może być powodem do marnowania czasu, który możesz wykorzystać na doskonalenie siebie, bo kiedyś może się okazać za późno.

Zobacz też: DLACZEGO WCIĄŻ ZAKOCHUJESZ SIĘ W NIEWŁAŚCIWYCH MĘŻCZYZNACH? SPRAWDŹ 

3. bądź pewna siebie

Nie chodzi o to, by pokazywać swoją wyższość nad mężczyznami, czy nad kimkolwiek innym. To nie na tym polega pewność siebie. Pewność siebie pozwala właśnie wiedzieć, że nie musisz nikomu udowadniać tego, że znasz swoją wartość.

Po prostu musisz wiedzieć, że jesteś warta naprawdę wspaniałego mężczyzny. Jeśli chcesz, by spotkała Cię prawdziwa i szczera miłość musisz szanować siebie, zawsze. Nie chodź na ustępstwa tam, gdzie według Twojego sumienia nie powinnaś tego robić.

 

4. bądź otwarta na innych

Nie bój się poznawać nowych ludzi. Każdy człowiek ma swoją historię, swoje doświadczenia i może Cię czegoś nauczyć. Odrobina pokory, szacunek i otwartość sprawią, że będziesz przyciągać ludzi jak magnes.

Zobacz też: OTO 5 SYGNAŁÓW, KTÓRE ŚWIADCZĄ O TYM, ŻE ON WCALE NIE JEST "TYM JEDYNYM" 

Nie bądź obojętna na drobne gesty, takie jak uśmiech, gdy stoisz w kolejce po kawę, czy prośba o jeden taniec, kiedy bawisz się w klubie z koleżankami. Przecież jeśli chcesz poznać prawdziwą miłość musisz także poznawać nowych ludzi.

5. bądź szczęśliwa

Nie czekaj na to, by być szczęśliwą, aż znajdziesz tego jedynego. Już teraz twórz swoje życie tak, by dało Ci szczęście, którym kiedyś podzielisz się z ukochaną osobą. Pamiętaj, że nawet najbardziej udany związek nie jest rozwiązaniem wszystkich życiowych problemów. Miłość daje nam jedynie wsparcie w ich pokonywaniu, ale one nie znikają.

Osoby, które potrafią się cieszyć z tego co mają bardzo pozytywnie wpływają na swoje otoczenie i przyciągają innych.

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Poniedziałek 22.06.2015 (aktualizacja: 2015-06-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Anonim
ja piszę z panem na portalu http://kochaj.pl/, mam nadzieję na znalezienie miłości. może tym razem mi się uda
Dodano: 2017-12-02 18:28:22 Zgłoś nadużycie
Anonim
jakiś miesiąc temu założyłam sobie konto na https://ezeo.pl/ dzięki temu artykułowi już wiem, jakich błędów nigdy nie popełniać!
Dodano: 2016-05-10 14:45:25 Zgłoś nadużycie
Anonim
Najlepiej wszystkie porady wykorzystać w praktyce i wpaść na http://www.showdates.pl :)
Dodano: 2015-08-11 15:35:10 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×