Jakich mężczyzn szukają kobiety? Poznajcie wyniki badań

Każda z kobiet ma swój typ mężczyzny, który ją pociąga. Przeprowadzono jednak badania, by określić jakich mężczyzn szukają kobiety?

randka.jpg

Jakich mężczyzn szukają kobiety? Poznajcie wyniki badań

Każdy chce spotkać kogoś, przy kim będzie się czuł dobrze, swobodnie po prostu - będzie naszą bratnią duszą. Czy jednak idealne związki i dopasowanie jest możliwe?

Niektórzy twierdzą, że tak, co więcej, mówią, że sami są przykładem tak idealnego zgrania, jednak wiele udanych związków polega na ciągłych kompromisach i uczenia się drugiego człowieka na nowo. Mimo wszystko są pewne utarte szlaki, którymi kierujemy się, gdy umawiamy się na kolejne randki.

Zobacz też: GDZIE SZUKAĆ MIŁOŚCI SWOJEGO ŻYCIA 

Portal Match.com postanowił przeprowadzić analizę i określić czym kobiety kierują się, kiedy szukają tego wymarzonego mężczyzny. Okazuje się, że w zależności od wieku panie zwracają uwagę na inne kwestie i atuty mężczyzny.

 

Według badań kobiety od 18 do 24 lat przy wyborze kierują się mimo wszystko w dużej mierze wyglądem mężczyzny, a ich ideał powiązany jest z sylwetką i aparycją mężczyzny. Inaczej jest w przypadku kobiet w przedziale wiekowym od 25 do 34 lat. Wtedy tym, co według badań liczy się dla kobiet najbardziej jest rozwój kariery danego kandydata, z którym umawiają się na randkę.

Zobacz też: "TEN JEDYNY" - CZY NADAL POWINNAŚ GO SZUKAĆ? 

Wyniki nie są bardzo zaskakujące i oczywiście nie są zbyt szczegółowe. Pokazują jednak to, że z wiekiem ideał mężczyzny i cechy, które liczą się dla kobiet ulegają zmianie. Czy zatem można stwierdzić, że istnieje jeden niezmienny typ, ten jeden jedyny i idealny, którego kobieta będzie szukała przez całe życie...? 

Jakie jest wasze zdanie?

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Wtorek 08.09.2015 (aktualizacja: 2015-09-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
jolawik
Każda o kimś marzy, ale trudno robić jakiś podział na cechy i typy.
Dodano: 2017-06-08 20:33:22 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×