Jakie jest najlepsze miejsce na pierwszą randkę.. według mężczyzn?

Nigdy nie zgadniesz, gdzie Twój ukochany chętnie by Cię zabrał na randkę... z polecenia kolegów! Oto top lista!

ThinkstockPhotos-186407421.jpg

Mężczyzna romantyczny brzmi trochę jak bajka o Pięknej i Bestii opowiadana niegdyś do poduszki. Tyle się słyszy o tych, co tak wszystko potrafią zorganizować pod swoją kobietę, że po latach zawodów aż ciężko uwierzyć i raczej traktuje się je jak wielkomiejską legendę aniżeli kroplę prawdy.


Zobacz: Kiedy randka idzie naprawdę źle...


Tym bardziej dziwi, że mężczyźni na portalu reddit.com wytypowali 6 najciekawszych, najbardziej romantycznych i… najtańszych opcji na randkę. Oto co wybierali najczęściej:


OCEANARIUM

Powód: nie jest zbyt gorące jak zoo, jest bardziej intymne i wyciemnione, a cała jego otoczka sprawia, że nawet jeśli zbyt się nie starasz - jest romantycznie. Idealna opcja dla tych, którzy szukają innego rozwiązania niż kolacja i kino! 

Ocena: 8/10


Sprawdź: Czego lepiej nie zamawiać na pierwszej randce?


ŁYŻWY

Szczególnie romantyczne, gdy jest zima - zaróżowione policzki, no i dziewczyna potrzebuje Twojej pomocy by wstać. Nie idź, gdy nie potrafisz utrzymać się na lodzie.

Ocena: 6/10


BAR

Unikaj rockowych, tam nie uda Ci się zamienić słowa z dziewczyną i wszystko spali na panewce. Alkohol w moment przełamie lody. Dobrze też by była ciekawa muzyka i intymny kącik, w którym można skraść całusa!

Ocena: 9/10


MUZEUM

Od razu wiadomo, co o kulturze i sztuce myśli druga osoba. Jeśli będzie się męczyć - nie warto się nawet starać. A bilety potrafią być super tanie w świetnych miejscach!

Ocena: 6/10


Polecamy: Zrobiłam to z prawiczkiem...


KRĘGLE

To trochę jak z wolnym internetem… Po 5 minutach wiadomo, czy laska ma żyłkę rywalizacji/ generalnie nie trawi żadnych sportów czy tego typu rozrywek, a nawet ocenisz czy nie ma trochę nierówno pod kopułą - szczególnie gdy zacznie przegrywać!

Ocena: 7/10


Spodziewałybyście się?


Źródło: EliteDaily

Zdjęcie: ThinkStock


Dodał(a): Anna Guzek , Piątek 26.02.2016 (aktualizacja: 2016-05-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Najbardziej interesuje mnie pierwsza opcja… :) Akwarium? Zabrać dziewczynę do akwarium? Brzmi ciekawie… :p Pod warunkiem, że zmieszczą się tam dwie osoby :) Chyba jednak bardziej chodziło o jakieś oceanarium czy afrykanarium? Ostatnio nawet byłam w takim we Wrocławiu, faktycznie romantyczne miejsce. Ale w ogóle wszystkie wymienione miejsca tutaj brzmią interesująco. Tak naprawdę jednak, moim zdaniem, każde miejsce będzie dobre, pod warunkiem, że spotkamy się z odpowiednią osobą. Jak spotkanie okaże się udane, druga osoba trafiona, to wszystko jedno czy w parku, w knajpie czy na pokazie słoni jeżdżących na rowerach możemy się dobrze czuć. Moja najbardziej udana pierwsza randka chyba była najbardziej zwyczajna, ale z facetem, który okazał się tym jedynym i moim obecnym mężem. Po kilku rozmowach przez mydwoje umówiliśmy się na spotkanie, po prostu poszliśmy do parku, który oboje znaliśmy i lubiliśmy, wzięliśmy kocyki, jakieś jedzenie, boule i w ten sposób spędziliśmy tam połowę dnia. Nic specjalnego, ale jednak klimat był dla mnie niesamowity, ale to na pewno zasługa tej chemii między nami, tego wzajemnego dopasowania z pewnością. Ale to tylko potwierdza, że nawet najbardziej zwyczajne miejsce może okazać się dobrym miejscem na randkę.
Dodano: 2016-03-07 19:37:35 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×