Jakie są pierwsze oznaki zdrady?

Zdrada to problem, z którym zmaga się wiele par. Niekiedy można jednak zauważyć pewne symptomy, które świadczą o tym, że mamy do czynienia z niewiernością.

symptomy zdrady.jpg

Jakie są pierwsze oznaki zdrady?

Związek i relacja z drugą osobą to coś na co pracuje się latami. Często nawet dobre i udane w oczach innych związki zmagają się z pewnym problemem, a mianowicie zdradą któregoś z partnera.

Statystyki pokazują, że mimo wszystko częściej zdrady dopuszczają się panowie, jednak kobiety wcale nie pozostają im dłużne. Niezależnie od tego która strona się tego dopuszcza, kłopot z naprawieniem relacji z pewnością jest bardzo duży, czasem nawet taka naprawa jest już niemożliwa.

Zobacz też: CZEGO KOBIETY OBAWIAJĄ SIĘ BARDZIEJ NIŻ FIZYCZNEJ ZDRADY PARTNERA? 

Jednak istnieją pewne sygnały, znaki, które mogą nas niepokoić. Kiedy jedno z partnerów zdradza, pewne powtarzające się zachowania, czy sytuacje mogą nam wyraźnie sygnalizować, że coś jest nie tak. Po czym poznać, że druga osoba ma kogoś innego?

- Oczywiście są to takie stereotypy jak coraz mniej czasu, późniejsze powroty do domu, jakieś tajemnicze wymykanie się z telefonem. Ale tak naprawdę my czujemy to intuicyjnie, a ta intuicja nas zwykle nie zawodzi. Czasem mamy przeczucie, że coś jest nie tak w związku, mimo, że pozory świadczą o czymś innym. - odpowiada w porannym programie "Pytanie na Śniadanie" mówi Ewa Żeromska, seksuolog.

 

Jednak oddalenie, odcięcie się od życia domowego i partnera nie jest jedyną oznaką możliwej zdrady w związku. 

- Może zdarzać się tak, że partner, czy partnerka jest znacznie bardziej uważna w kwestii swojego partnera, właśnie wtedy, kiedy jest zajęta emocjonalnie gdzie indziej. Różnica jest taka, że z tą trzecią osobą zainteresowanie i uwaga są autentyczne, a w obecnym związku są jedynie kamuflażem. -mówi pani Ewa.

Zobacz też: DLACZEGO KOBIETY I MĘŻCZYŹNI ZDRADZAJĄ? 

Zdrada jest jednak bardzo trudnym tematem, rodzi wiele emocji, naprawa relacji z pewnością nie należy do łatwych. Trzeba być bardzo ostrożnym w wysnuwaniu jakichkolwiek oskarżeń. 

- Przede wszystkim zachęcam w takim wypadku do szczerej rozmowy, ale nie napastliwej, tylko naprawdę szczerej. - podsumowuje pani seksuolog.

A jakie waszym zdaniem są najczęstsze oznaki zdrady?

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Poniedziałek 02.03.2015 (aktualizacja: 2015-03-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
Gdybym miała podejrzenie zdrady, ale nie miałabym dowodów to zdecydowałabym się na prywatnego detektywa. U nas we Wrocławiu jest bardzo popularny detektyw Skrzypek, który zajmuje się takimi sprawami i szybko dostarcza dowody.
Dodano: 2018-01-01 21:33:24 Zgłoś nadużycie
Anonim
Prawda jest taka, że oznaki to jedno a dowody drugie. Jest to na tyle ważna kwestia, ze nie ma co się opierać na oznakach. Chcemy mieć pewnosć - bierzemy detektywa. Mi pomagała Pani Skrzypek z Wrocławia. I chociaż mówi się, że detektywi niemal zawsze to potwierdzają, to u mnie okazało się, że mąż ma po prostu duże problemy w firmie, którymi nie chciał mnie zadręczać!
Dodano: 2017-03-02 22:12:35 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×