Już dzisiaj kolejne nagie randki - "Adam szuka Ewy"

Dzisiaj poznacie kolejnych zdeterminowanych singli, którzy w imię miłości są gotowi pójść na nagą randkę! Czym tym razem zaskoczy śmiałków rajska wyspa Mogo Mogo? Emisja programu "Adam szuka Ewy" we wtorek, o godzinie 23:00 na antenie telewizji TLC.

Nagie randki


Ten program nieco szokuje. Dlaczego? Otóż uczestnicy randek spotykają się w... negliżu. Czy to jest sposób na rozpoczęcie trwałej znajomości? Na pewno nie zaszkodzi spróbować.

Tym razem do nagiego wyzwania stanie Deveron. To o jego serce będą walczyć uczestniczki. Chłopak otwarcie przyznaje: Znajomi uważają, że zwariowałem, że się zgłosiłem do tego programu, ale chcę poznać kogoś bez tej całej materialnej otoczki. Najtrudniejsze dla mnie jest zdjęcie bielizny, która osłania to, co najbardziej intymne. Ale trzeba się przełamać.

Czy modelce Eve i uroczej April uda się zdobyć serce 22-letniego, wybrednego barmana Deverona? Lista jego wymagań jest naprawdę długa. Idealna partnerka musi być przede wszystkim piękna, ambitna i nie może bać się wyzwań - przed dziewczynami naprawdę trudne zadanie.

Przełamanie bariery wstydu okaże się dla Evy trudniejsze niż się spodziewała. Nagość jest dla mnie trudna. Boję się rozbierać, ale pragnienie spotkania miłości życia jest silniejsze. Muszę się przemóc i po prostu oddać chwili. Tylko tak można kogoś naprawdę dobrze poznać - gdy nic nie przesłania człowieka. Najtrudniej jest mi zdjąć bieliznę, bez niej kobieta jest naprawdę bezbronna – mówi.

Sytuacji nie ułatwia jej też fakt, że na wyspie lada chwila może pojawić się kolejna rywalka. Dwudziestoletnia April ma za sobą pasmo nieudanych związków. Udział w programie miał odmienić złą passę i pomóc jej w znalezieniu godnego zaufania mężczyzny. Obie kobiety przeżyją niemały szok, kiedy okaże się, że… Deveron już kiedyś poznał się z April! Tym razem po raz pierwszy zobaczy ją jednak zupełnie nago.

Kogo Deveron wybierze po kilku dniach w upalnym słońcu wyspy Mogo Mogo? Którą z uczestniczek będzie chciał poznać lepiej po powrocie do cywilizacji… i pełnego ubioru? I najważniejsze pytanie – czy ta, którą wybierze, odwzajemni jego uczucie? Emisja programu "Adam szuka Ewy" już we wtorek o godz. 23.00 na antenie telewizji TLC.Zobaczcie zdjęcia z programu

Nagie randki

Nagie randki

Nagie randki

Nagie randki

Nagie randki


Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl/ Mat. prasowe
Foto: TLC


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Wtorek 10.02.2015 (aktualizacja: 2015-02-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Nareszcie normalny i ciekawy program bez przemocy:)
Dodano: 2015-02-10 19:03:50 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×