Kiedy facet z Tobą flirtuje? 7 znaków, które powinnaś znać

Zdarza się, że ktoś z nami flirtuje, a my nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. Oto lista znaków, która sprawi, że już nigdy nie umknie Twojej uwadze to, że ktoś Cie uwodzi.

Kiedy facet z Tobą flirtuje? 7 znaków, które powinnaś znać

Kiedy facet z Tobą flirtuje? 7 znaków, które powinnaś znać

Flirtowanie to niełatwa sztuka. Czasem nawet ciężko nam dostrzec, że ktoś nas uwodzi. A szkoda przegapić szansę na ciekawą znajomość tylko dlatego, że nie zorientowałaś się, że mężczyzna z Tobą flirtuje. Oto znaki, których nie powinnaś przegapić.

Uroczy uśmiech

Gdy mężczyzna uśmiecha się do Ciebie, a do tego jeszcze patrzy Ci w oczy, to zdecydowany znak, że z Tobą flirtuje.

Rumieńce

Zdarza się to zazwyczaj nieśmiałym facetom, ale nie jest to regułą. Jeżeli zauważysz, że mężczyzna zaczyna się rumienić, gdy z Tobą rozmawia, to jest to zdecydowanie znak, że podobasz mu się i zależy mu na tej znajomości.

Kontakt wzrokowy

Jeśli mężczyzna próbuje utrzymywać z tobą kontakt wzrokowy, to zdecydowanie próbuje z Tobą flirtować. Często czujemy się skrępowane, gdy ktoś patrzy nam prosto w oczy. To jednak najbardziej podstawowa forma flirtu i warto czasem ten kontakt odwzajemnić, zwłaszcza, gdy mężczyzna nam się podoba.

facet_flirtuje_2.jpg

 Flirtowanie to sztuka

Przypadkowy dotyk

Zdarza się tak, że mężczyzna nie wie jak do Ciebie zagadać, chce sprowokować sytuację do rozmowy. Najlepiej zrobić to poprzez przypadkowy dotyk. Jednak jeśli chodzi o flirtowanie, dotyk jest bardzo ważny nie tylko, gdy nie wiadomo jak zacząć rozmowę. Przypadkowe muśnięcia, obejmowanie i inne gesty, które mężczyzna wykonuje, mogą być ewidentnym sygnałem, że chce z Tobą flirtować.

Przechylona głowa

Może wydać Ci się to trochę śmieszne, ale często, gdy facet chce z Tobą flirtować, podczas rozmowy delikatnie przechyla głowę. Jest to także znak, że słucha tego, co do niego mówisz i jest tym zaciekawiony.

Powiększone źrenice

Ten znak bardzo ciężko jest dostrzec. Jeśli jednak wasze oczy się spotkają i dostrzeżesz, ze jego źrenice są powiększone to zdecydowany znak, że mu się podobasz. Rozszerzone źrenice to niekontrolowana reakcja na to, że coś lub ktoś nam się podoba.

Bycie niespokojnym

Jeżeli siedząc z mężczyzną na randce zauważasz, że jest on lekko zestresowany, prawdopodobnie podobasz mu się i zależy mu na tym, by wszystko poszło dobrze, a wasza znajomość rozwinęła się. 

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Sobota 18.10.2014 (aktualizacja: 2014-10-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×