Kluczem do szczęścia rodziny są dwie córki? Poznajcie najnowsze wyniki badań!

Brytyjscy naukowcy odnaleźli sekret szczęśliwej rodziny!

dwiesiostry.jpg

Zastanawiasz się, dlaczego niektóre rodziny są szczęśliwsze od innych? Okazuje się, że cała tajemnica tkwi w... płci dzieci. Dwie siostry to najlepsza kombinacja- dowodzą tego wyniki badań przedstawione w The Telegraph. Badacze wzięli pod uwagę 2116 rodziców, którzy wychowują dzieci w wieku poniżej 16 roku życia. W rodzinach zdarzały się różne "konfiguracje", jeśli chodzi o ich najmłodszych członków. Oto ranking wszystkich przebadanych przypadków- od "najlepszego" do "najgorszego"

1.Dwie córki

2.Córka i syn

3.Dwaj chłopcy

4.Trzy dziewczynki

5.Trzej chłopcy

6.Czterech chłopców

7.Dwie córki i jeden syn

8.Dwoje chłopców i jedna dziewczynka

9.Trzej chłopców i jedna dziewczynka

10.Cztery córki

Jak myślicie, jak uzasadnić takie wyniki eksperymentu? Badacze uważają, że między dwiema siostrami wytwarza się najsilniejsza więź, jaka może zaistnieć w rodzeństwie. Kochają się i wspierają, a rodzice zwykle nie mają z nimi większych kłopotów. 

Źródło: telegraph.co.uk 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Piątek 20.10.2017 (aktualizacja: 2017-10-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
widzę, że większość naukowców chyba się nudzi. bo zamiast zająć się czymś pożytecznym, to robią jakieś durnowate badania, których wyniki niczemu dobremu nie służą. na razie jeszcze nie można wybierać płci dziecka i całe szczęście. wiec po co takie wątpliwe rewelacje? i ta skala- na kilkaset milionów rodzin przebadano 2 tysiące. faktycznie, wynik tak miarodajny, że zgroza. jeśli mamy takich naukowców, to nic dziwnego, że świat zmierza ku upadkowi.
Dodano: 2017-12-10 21:10:55 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×