Kobietę zgwałcono 2000 razy. Jak do tego doszło?

Aż trudno uwierzyć, że to się działo w jednostce państwowej.

Kobietę zgwałcono 2000 razy. Jak do tego doszło?


To piekło zaczęło się kiedy transpłciowa kobieta trafiła do więzienia Boggo Road Gaol w Brisbane. Opowiada, że seks za ochronę to była jej codzienność praktycznie od samego początku. Wszyscy chcą tobą manipulować, albo zastraszyć aby uzyskać kontakty seksualne. Jeśli raz ulegniesz, stajesz się łatwym celem. Każdy chce mieć swoją dawkę seksu z tobą, a jest to bardziej gwałt, niż zwykły seks. To powoduje, że czujesz się obrzydliwie, ale nie możesz się bronić - mówiła portalowi news.com.au.

Boggo Road to był dla niej najcięższy zakład (bywała w wielu) i w pewnym momencie podjęła próbę ucieczki, lecz po tym wydarzeniu została "więźniem wysokiego ryzyka", co zakończyło się osadzeniem z jeszcze okrutniejszymi skazanymi.

Gwałty to jednak nie wszystko. Kobieta nie mogła m.in. brać leków hormonalnych, co w jej przypadku skończyło się zarostem. Kobieta ma żal, że trafiła do więzienia dla mężczyzn, jeżeli tak naprawdę czuje się, myśli i wygląda jak kobieta. Nie zasłużyła na gwałty.Zobaczcie także:Źródło: news.com.au/ Independent
Foto: Thinkstock


Dodał(a): Anka P. , Piątek 22.04.2016 (aktualizacja: 2016-04-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×