Lato szansą na miłosną przygodę?

Lato szansą na miłosną przygodę? Nie w Polsce. My kochamy wiosnę! Jak wykazało międzynarodowe badanie eDarling, polscy single podchodzą do letnich flirtów dużo sceptyczniej niż mieszkańcy Francji czy Hiszpanii. Czyżby spragnieni wakacyjnej miłości Polacy skazani byli na wycieczki na zachód?

Lato szansą na miłosną przygodę?

Lato szansą na miłosną przygodę?Ciepło, cieplej, gorąco

Choć powszechnie wiadomo, że na miłość nigdy nie jest za późno, to nie wszyscy zgadzamy się co do tego, które pory roku bardziej sprzyjają zauroczeniom. Jak wykazało badanie przeprowadzone pośród 6 374 singli, mieszkańcy cieplejszych regionów Francji, Hiszpanii i Włoch traktują wakacje jako czas wyzwań i idealną porę do zawarcia nowych znajomości oraz flirtu.

Wakacje z … singlami

W porównaniu z Francuzami, wśród których 67% przebadanych widzi dużą szansę na rozpoczęcie miłosnej przygody właśnie latem, Polacy wydają się bardzo sceptyczni. Jedynie 30% naszych rodaków uważa, że strzała Amora ukłuje ich podczas urlopu.

Wiosenne zauroczenie

Być może jest tak dlatego, że polscy single upodobali sobie inną porę roku. O wiele większe nadzieje pokładają w wiośnie. Aż 49% przebadanych rodaków twierdzi, że właśnie wtedy najłatwiej jest się zakochać. Nie tylko Polacy wątpią w czar letnich romansów. 21% niemieckich singli liczy na poznanie przyszłej miłości w okresie karnawału, zaś część mieszkańców Hiszpanii i Włoch uważa, że dobrą okazją do zawierania nowych znajomości są … święta Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok.                                                                                                             Źródło:
Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Poniedziałek 06.08.2012 (aktualizacja: 2012-08-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×